وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 25 فروردين 1398 ساعت 09:04   |   کد مطلب: 35871
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان گفت: با توجه به لزوم امداد و کمک رسانی به هموطنان سیل زده در کشور، سازمانهای مردم نهاد جوانان استان در اقدامی خودجوش و داوطلبانه هزینه های برنامه هفته جوان را به هموطنان سیل زده اختصاص دادند.

به گزارش نافع، محرم روزبه گفت: با توجه به لزوم امداد و کمک رسانی به هموطنان سیل زده در کشور، سازمانهای مردم نهاد جوانان استان در اقدامی خودجوش و داوطلبانه هزینه های برنامه هفته جوان را به هموطنان سیل زده اختصاص دادند.
وی ادامه داد: جامعه جوانان استان همدان در قالب سازمانهای مردم نهاد و گروه های جهادی از اولین روزهای وقوع این رویداد تلخ با اعزام نیروی انسانی و ادوات سبک و سنگین، بسته های امدادی ملزومات خوراکی و بهداشتی در مناطق سیل زده استان های گلستان و لرستان حضور یافتند.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان در ادامه گفت: در آستانه هفته جوان و لزوم کمک های بیشتر به هموطنان با مشارکت و پیگیری مجمع جوانان استان و سازمانهای مردم نهاد جوانان، هزینه برنامه های این هفته در غالب کمکهای نقدی و غیر نقدی به همراه اعزام گروه های تخصصی جوانان، به ساکنین مناطق سیل زده استان لرستان اختصاص داده خواهد شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت