وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 23 فروردين 1398 ساعت 09:21   |   کد مطلب: 35856
امام‌جمعه تویسرکان گفت: حماقتهای پی‌درپی ترامپ و دولتمردان آمریکا عاقبت به افول و فروپاشی آمریکا تمام می‌شود.

به گزارش نافع، به نقل از تسنیم، حجت الاسلام مرتضی موحدی عصر امروز در جمع اقشار مختلف مردم و سپاهیان ناحیه تویسرکان اظهار داشت: اکنون شاهد حرکت آمریکا به‌سوی افول و سقوط و اقتدار و نفوذ فزایند جبهه مقاومت به‌فرماندهی فرمانده کل قوا و شیرمردانی مانند سردار سلیمانی هستیم.

وی بیان کرد: آمریکا به‌عنوان سرکرده دشمنان ملت و نظام ایران و جبهه مقاومت دچار استیصال و بیچارگی شده و در عمل هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

 موحدی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز به روز پیشرفته تر، مقتدرتر، کارآمدتر و موفق تر می‌شود تأکید کرد: سپاه قهرمان توانست مبارزان کشورهای منطقه را در مسیر استکبارستیزی نیز نظم و انسجام دهد.

وی تصریح کرد: پوزه آمریکا و متحدان آن در سوریه و عراق به خاک مالیده شد و هیمنه پوشالی آمریکا مانند یک دستمال کاغذی کثیف به زباله‌دانی انداخته شد.

امام جمعه تویسرکان گفت: آمریکا روز به روز در حال افول است و هر جا جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت مقابل آمریکا ایستاده‌اند، آمریکا شکست خورده است.
وی ابراز کرد: آمریکا اکنون در حقیقت اقتدار و هیمنه ندارد و فقط با انجام برخی نمایش‌ها زوزه می‌کشد.

موحدی با اظهار اینکه ترامپ همه ملت ایران و نیروی قدس سپاه را پیش از این تروریست خوانده بود تصریح کرد: آمریکا با تروریست دانستن ملت ایران و نیروی قدس سپاه چه غلطی کرد که حالا بخواهد با قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌های تروریستی انجام بدهد؟

وی اضافه کرد: همان‌طور که آمریکا از نیروی قدس سپاه تودهنی خورد از سپاه نیز تودهنی می‌خورد و امنیت پایگاه‌ها و نیروهای آمریکا در منطقه به خطر می‌افتد.

امام جمعه تویسرکان بیان کرد: دیدگاه کفرآمیز آمریکا با تفکر و جریان توحیدی جمهوری اسلامی ایران مشکل دارد و این خصومت و دشمنی نه‌فقط در دولت بلکه در کنگره آمریکا نیز دیده می‌شود.

وی از حرکت اثرگذار و زیبای نمایندگان مجلس شورای اسلامی در پوشیدن لباس سپاه و تصویب طرح علیه آمریکا تجلیل و تصریح کرد: ما افتخار می‌کنیم که شیطان بزرگ عالم و احمق‌های درجه‌یک، دشمن سپاه هستند.

امام جمعه تویسرکان تأکید کرد: سپاه یعنی ایران، اسلام و ولایت و این احمق‌های درجه‌یک با رفتار خود همه ملت ایران در اقشار و جایگاه‌های مختلف را علیه خود متحدتر کردند.

به گزارش تسنیم، امروز اقشار مختلف مردم تویسرکان در محکومیت قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌های تروریستی از سوی آمریکا مقابل بارگاه حضرت حبقوق نبی(ع) تجمع کردند و پس از حرکت به‌سوی سپاه ناحیه تویسرکان و اهدای گل به سپاهیان این ناحیه و شرکت در مراسم محکومیت رفتارهای خصمانه آمریکا، بر سر مزار شهدای تویسرکان حاضر شدند و به عطرافشانی و غبارروبی مزار شهدا پرداختند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت