وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 22 فروردين 1398 ساعت 19:39   |   کد مطلب: 35850
در جریان دیدار نوروزی نماینده ولی‌فقیه در همدان با کارگران برخی افراد با اغراض شخصی مسائلی حاشیه‌ای را مطرح کردند که البته مورد خوشایند و بهره‌برداری معاندین در فضای مجازی نیز قرار گرفت.

به گزارش نافع، چندی قبل در جریان دیدار نوروزی مدیران و کارکنان اداره کل کار و رفاه اجتماعی و جمعی از کارگران استان  با آیت‌الله شعبانی نماینده ولی‌فقیه در همدان، برخی افراد با اهداف خاص نشستن تعدادی از کارگران بر روی زمین را توهین به جامعه کارگری دانستند که البته این  موضوع بهانه‌ای برای برخی افراد معلوم‌الحال در فضای مجازی شد تا با دامن زدن به این موضوع در راستای تخریب جایگاه مسئولان، سیاه‌نمایی و بی‌اعتمادی مردم سوءاستفاده کنند.

در ادامه  در گفت‌وگویی با رئیس شوراهای اسلامی کار، دبیر جامعه اسلامی کار و مدیرکل کار و رفاه اجتماعی استان موضوع را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

افرادی که این موضوع‌ها را مطرح می‌کنند دلسوز جامعه کارگری نیستند

رئیس شوراهای اسلامی کار در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم با بیان اینکه این جلسه یک دیدار نوروزی و غیررسمی بوده است و در فضایی حسینیه مانند در دفتر امام جمعه برگزار شده اظهار داشت: افرادی که این موضوعات را مطرح می‌کنند دلسوز جامعه کارگری نیستند و اصلا عضو این جامعه نیستند و به دنبال اهداف خاص خود هستند.

محمدرضا محسنی با بیان اینکه امروز جامعه کارگری دچار مشکلات مختلفی است که این مسائل باید مورد بررسی و حل و فصل قرار گیرد گفت: آیت‌الله شعبانی انسانی دلسوز، فاضل و با تقوا است و امروز امید جامعه کارگری استان برای برطرف کردن بسیاری از مشکلات به ایشان معطوف است.

وی با تاکید براینکه حاشیه‌سازی فرصت کار و تلاش را از مسئولان می‌گیرد  افزود: کارگران در صف اول جنگ اقتصادی هستند لذا از مسئولان انتظار داریم حمایت خود را از کارگران داشته باشند.

برخورد آیت‌الله شعبانی با کارگران همراه با محبت و تکریم بود

دبیر مجمع کارگران استان همدان نیز با اشاره به فضاسازی ایجاد شده در مورد ملاقات نوروزی کارگران با نماینده ولی‌فقیه در همدان اظهار داشت: برخورد آیت‌الله شعبانی با کارگران همراه با محبت، احترام و تکریم بود.

سعید کوچعلی با بیان اینکه نحوه دعوت و تعداد مدعوین  و هماهنگی برنامه با اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوده و دفتر امام جمعه نقشی نداشته است، افزود: احساس می‌شود برخی افراد با حاشیه‌سازی به دنبال دستیابی به اهداف خاص خود هستند.

وی با بیان اینکه کارگران نیروی توانمند و کارآمد کشور هستند که باید مورد تکریم باشند، گفت: نیروهای کارگری آیت‌الله شعبانی را انسانی دلسوز و پیگیری حل مشکلات اقشار ضعیف جامعه می‌دانند که امیدواریم با حضور ایشان در استان مشکلات برطرف شود.

دیدار کارگران با نماینده ولی‌فقیه در فضایی صمیمی انجام شد

احمد توصیفیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در همدان با اشاره به حاشیه ایجاد شده در مورد دیدار کارگران در دفتر امام جمعه همدان بیان اینکه فضای دفتر امام جمعه برای همه آشنا است اظهار داشت: جامعه کارگری به مدت 15 دقیقه با نماینده ولی‌فقیه در استان دیدار نوروزی داشتند و تعداد افراد بسیاری از جامعه کارگری، بسیج کارگری، اتاق تعاون و مدیران اداره کل در آن شرکت کردند.

وی با بیان اینکه هر فردی که زودتر به محل دیدار وارد شد بر روی صندلی نشست افزود: تعدادی از مدیران ما نیز روی زمین نشستند و برخی از کارگران نیز روی صندلی مستقر شدند، چرا که فضای دفتر امام جمعه به مانند حسینیه است و البته در اطراف تعدادی صندلی وجود دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان با اشاره به اینکه جوی کاملا صمیمانه در این دیدار حاکم بود تصریح کرد: نماینده ولی‌فقیه در استان در میزبانی، ابراز محبت و صحبت کردند سنگ تمام گذاشتند و با یک یک کارگران به صورت جداگانه مصافحه کردند.

وی با بیان اینکه این اتفاق با ماجرای شهرداری برازجان قابل قیاس نیست ادامه داد: افراد بسیار زیادی در جامعه کارگری علاقه‌مند به دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان بودند و در این دیدار حضور یافتند.

توصیفیان با اشاره به اینکه در این دیدار هیچ کارگر و یا مجموعه حتی احساس ناراحتی نکرده و معترض نبود خاطرنشان کرد: فضاسازی‌هایی صورت گرفته کم لطفی و قضاوتی عجولانه بوده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما