وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 21 فروردين 1398 ساعت 08:11   |   کد مطلب: 35825
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان از اعزام گروه جهادی دانشجویان دانشگاه آزاد همدان به لرستان خبرداد.

به گزارش نافع،  مرتضی قائمی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان گفت: گروه جهادی متشکل از دانشجویان بسیجی و کارکنان دانشگاه با هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی لرستان به‌منظور کمک به هم‌وطنان عزیز تشکیل شد.

وی اظهار داشت: دانشگاهیان واحد همدان یک روز از حقوق خود را برای کمک به خانواده‌های آسیب ‌دیده از سیل در استان‌های خوزستان، لرستان و گلستان اختصاص دادند.

وی افزود: این اقدام خداپسندانه در راستای رسالت‌های اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی همدان به‌عنوان نهادی مردمی و اجتماعی و با توجه به تأکید رهبر معظم انقلاب و دستور رئیس هیئت مؤسس و هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر کمک همه‌جانبه به سیل‌زدگان توسط صورت گرفت.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان گفت: علاوه بر این کمک‌های نقدی ارسال ماشین آلات سنگین این واحد دانشگاهی به همراه آب ‌معدنی و اقلام موردنیاز آسیب دیدگاه از سیل در استان لرستان از دیگر اقدامات این واحد دانشگاهی جهت کاهش آسیب دیدگان از سیل در استان لرستان است.

وی بیان کرد: اعزام گروه جهادی متشکل از دانشجویان بسیجی و کارکنان دانشگاه نیز با هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی لرستان به‌منظور کمک به هم‌وطنان عزیز انجام شده است.
منبع:باشگاه خبرنگاران
انتهای پیام/

دیدگاه شما