وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 20 فروردين 1398 ساعت 22:31   |   کد مطلب: 35820
نماینده مردم استان همدان در مجلس خبرگان رهبری درخصوص ترویست خواندن سپاه توسط امریکا گفت:جهان بدانند ملت ایران همواره پشتیبان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادگار زرین خمینی کبیر است و در کنار یکدیگر حمایت قاطع خود را از این دستگاه جهادی و انقلابی اعلام می دارند.

به گزارش نافع،

 آیت الله طه محمدی نماینده مردم استان همدان در مجلس خبرگان رهبری ضمن محکومیت تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در پیامی این اقدام خصمانه را نشانه ضعف و ناتوانی دولت و رئیس جمهور نادان آمریکا دانست و گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نور چشم ملت ایران و تمامی مظلومان و آزادی خواهان جهان است و امروز قدرت و جایگاه این نیروی مخلص انقلابی بر همگان عیان است و موفقیت های پی در پی سپاه پاسداران در عرصه های نظامی، امنیتی، فرهنگی و اقتصادی و... موجب شده تا رئیس جمهور و دولتمردان نادان آمریکایی نتوانند این عزتمندی و افتخار را تحمل کنند و سعی دارند با عقده گشایی و انجام اقدامات نابخردانه جایگاه سپاه پاسداران را متزلزل کنند در حالی که این قبیل اقدامات نه تنها موفقیتی در پی ندارد بلکه موجب وحدت هر چه بیشتر ملت و مسولان با یکدیگر می شود و ما شاهد هستیم اقشار مختلف مردم و مسولان با هر گرایش سیاسی در کنار یکدیگر حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را مورد تاکید قرار داده اند و دشمن همواره به یاد داشته باشد این اقدامات عجولانه و احمقانه هیچ گاه راه به جایی نبرده و نخواهد برد.
سپاه پاسداران نه تنها در قلب ملت ایران بلکه در قلب مردم کشورهای عراق، یمن، سوریه، افغانستان و... جای دارد و با اقتدار توانسته است پیام انقلاب اسلامی را به جهان ارسال کند و همچون دوران دفاع مقدس که از جان، مال و ناموس وطن دفاع کرد و جانانه ایستاد؛ امروز نیز در شهرهای سیل زده کشور با حضور انقلابی و با بصیرت خود و بدون کوچکترین چشم داشتی در حال کمک و یاری رساندن به مردم کشور است.
آمریکا و سایر کشورهای متخاصم جهان بدانند ملت ایران همواره پشتیبان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادگار زرین خمینی کبیر است و در کنار یکدیگر حمایت قاطع خود را از این دستگاه جهادی و انقلابی اعلام می دارند و هرگز اسیر یاوه گویی های ترامپ و پامپئو نخواهند شد.

غیاث الدین طه محمدی نماینده مردم استان همدان در مجلس خبرگان رهبری
انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت