وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 20 فروردين 1398 ساعت 10:01   |   کد مطلب: 35803
نماینده مردم شهرستان رزن، رئیس کمیسیون بررسی اصلاح و دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در محكوم كردن اقدام ترامپ در تروريستي خواندن سپاه و در مقابل دفاع از اين نهاد انقلابي بیانیه صادرکرد.

به گزارش نافع، حسن لطفی به پاس دفاع از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه ای صادرکرد.

بسم الله الرحمن الرحیم
وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ وَمِن رِباطِ الخَيلِ تُرهِبونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّكُم وَآخَرينَ مِن دونِهِم لا تَعلَمونَهُمُ اللَّهُ يَعلَمُهُم ۚ وَما تُنفِقوا مِن شَيءٍ في سَبيلِ اللَّهِ يُوَفَّ إِلَيكُم وَأَنتُم لا تُظلَمونَ.
ملت شریف ایران همان گونه که مستحضر هستید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علاوه بر حفاظت از مرزهای کیان اسلامی همواره پیشگام و پرچمدار محرومیت زدایی و حامی مردم محروم  و مظلوم ایران و جهان بوده است.
سپاه پاسداران حامی اصلی ملت های دربند و اسیر جهان و مدافع آرمان های دین مبین اسلام و انقلاب اسلامی است و مرهمی بر زخم های مجروحان جنایت های آمریکا و اذنابش است.
حقیر به عنوان نماینده مردم شریف شهرستان رزن این اقدام سخیف و نابخردانه دولت ترامپ را محکوم کرده و از تمامی عالمان ؛ محققان و پژوهشگران آزادیخواه استدعا دارد تا براساس قوانین بین المللی قضاوت نمایند که تروریست ها چه کسانی هستند؟
کسانی که جنایات بی حد و حصری علیه بشریت انجام داده و دست به  کودک کشی و نسل کشی می زنند تروریست هستند یا کسانی که همواره حامی مردم مظلوم جهان بوده و از حقوق آنان دفاع می کنند؟
قطعا نیک اندیشان جهان و مدافعان راستین حقوق  بشر بر اساس عرف و قوانین بین المللی در پاسخ به اینکه چه کسی تروریست است به جوابی غیر از آمریکا و همپیمانانش نخواهند رسید.
 بی شک با توجه به سابقه طولانی جنایت های دولت های آمریکا؛ نیروهای نظامی و در راس آنان سیاستمداران ایالات متحده آمریکا و متحدانش در ردیف گروههای تروریستی قرار خواهند گرفت نه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی.
اینجانب به نمایندگی از مردم شریف شهرستان رزن در مجلس شورای اسلامی حمایت قاطع خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرده و بر اساس موازین و قوانین بین المللی عمل زشت و خصمانه دولت آمریکا را محکوم می کنم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت