آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 19 فروردين 1398 ساعت 10:54   |   کد مطلب: 35791
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی:
آمریکایی ها از سپاه وحشت دارند
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قرار دادن سپاه در فهرست سازمان های تروریستی تاثیری در قدرت و محبوبیت سپاه ندارد گفت: آمریکا به دلیل اثرگذار بودن سپاه پاسداران نتوانست در آن نفوذ کند و آمریکایی ها از سپاه وحشت دارند.

امیر خجسته امروز در گفت و گو با نافع با اشاره به تصمیم آمریکا مبنی بر قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی اظهار داشت: سپاه یک نهاد انقلابی، مردمی و اثرگذار است. آمریکا به دلیل اثرگذار بودن سپاه پاسداران نتوانست در آن نفوذ کند و آمریکایی ها از سپاه وحشت دارند.
وی افزود: مردم سپاه پاسداران را هوشمند، قدرتمند، شجاع، جهادی و برنامه‌ریز می دانند. آمریکایی ها به طرق مختلف خواستند که اطلاعاتی را از سپاه و برنامه های موشکی سپاه کسب کنند اما نتوانستند.
 نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکایی‌ها از هر کاری برای ضربه زدن به سپاه ای دریغ نکردند عنوان کرد: مردم به سپاه علاقه مندند و به آن عشق می ورزند و می دانند که سپاه در برابر داعش و تروریست هایی که قصد ورود به ایران داشتند ایستاد.
خجسته با بیان اینکه سپاه قدرتمند تر و محبوب تر از گذشته خواهد شد تاکید کرد: اقدام آمریکایی ها تاثیری در قدرت و محبوبیت سپاه ندارد.
وی یادآور شد: دیدگاه مردم جهان و مستضعفین این است که سپاه در حال مبارزه با تروریست ها در خاورمیانه است و ریشه تروریست‌ها را در جهان کنده و رسوا می کند.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما