دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 17 فروردين 1398 ساعت 11:48   |   کد مطلب: 35762
مسئول سازمان بسیج سازندگی همدان با بیان اینکه تا رفع کامل مشکلات مردم شهرگمیشان در کنار آنها خواهیم ماند گفت: کمک های جمع آوری شده پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج توسط ۴ کامیون به مناطق سیل زده شمال کشور و بویژه شهرستان گمیشان ارسال شد.

علی قراباغی امروز در گفتگو با نافع اظهار داشت: قرارگاه بسیج سازندگی شهید همدانی از ابتدای امداد رسانی خود به مردم سیل زده استان گلستان تا به امروز در بخش خدمات رسانی فعال بوده است.
وی تصریح کرد: در این بخش  کمک های جمع آوری شده توسط پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج توسط ۴ کامیون به مناطق سیل زده شمال کشور و بویژه شهرستان گمیشان ارسال شد.
مسئول قرارگاه  بسیج سازندگی شهید همدانی در ادامه افزود: این کمک ها در مقر شهید همدانی مستقر در بندرترکمن بصورت روزانه بسته بندی شده و به مناطق سیل زده ارسال می شود.
قراباغی با اشاره به اینکه این بسته ها شامل جیره خشک از قبیل برنج، نخود، قند، چای ، کنسروجات  و البسه و ... است گفت: معتقد هستیم که با توزیع این بسته ها به نوعی در این مناطق می توان زندگی را دوباره به روال عادی برگرداند.
وی خاطرنشان کرد:این بسته ها توسط تیم قرارگاه شهید همدانی و با همراهی معتمدین محل که توسط سپاه ناحیه گمیشان معرفی شده اند به مناطق سیل زده منتقل شده و بین سیل زدگان توزیع می شود.
مسئول سازمان بسیج سازندگی همدان در پایان گفت: به مردم شهرگمیشان این قول را می دهیم که تا رفع کامل مشکلات آنان تلاش نموده و تا روز آخر در کنار آنها خواهیم ماند.
انتهای پیام/

دیدگاه شما