وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 10 فروردين 1398 ساعت 21:08   |   کد مطلب: 35666
متن بیانیه بسیج ‌دانشجویی و دانشجومعلمان انقلابی پردیس شهیدباهنر دانشگاه فرهنگیان همدان در لبیک به فرمایش حضرت اقا که در حرم امام رضا (ع)فرمودند: اینهایی که پشت سر سند ۲۰۳۰ می‌ایستند - #سند۲۰۳۰ یعنی برگرداندن سبک زندگی اسلامی به زندگی غربی - اینها همان تقی‌زاده‌های امروز هستند.

به گزارش نافع، متن بیانیه بدین شرح است.

بسم الله الرحمن الرحیم
《وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ لَا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ قَالُوا إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ/أَلَا إِنَّهُمْ هُمُ الْمُفْسِدُونَ وَلَكِنْ لَا یشْعُرُونَ》
با نگاهی عمیق به تاریخ و اوضاع فعلی جهان برای هرشخص خردمند و عادلی روشن است که اسلام نه تنها بهترین راه نجات جامعه بشری،بلکه تنها راه است.
برای ایجاد تمدن یکپارچه اسلامی، به فرموده مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) نیاز بود به یک انقلاب و نظام سازی که از پس آن برآمدیم!
و اکنون در مرحله تشکیل دولت اسلامی هستیم، برای گذر از این مرحله قرعه بنام جوانان این نسل افتاده است.
پس از عبور از مرحله دولت اسلامی به سمت جامعه اسلامی حرکت خواهیم کرد تا در نهایت تمدن جهانی اسلام شکل بگیرد؛ ان شاءالله.
اما ما در عبور از تمام این مراحل با موانع و سنگ اندازی هایی روبرو بوده و هستیم.
با مشاهده پیشرفت های روزافزون جمهوری اسلامی قطعا جبهه استکبار بی تفاوت نمانده و فشارها و مانع تراشی های خود را افزایش داده است، البته گاهی دست استکبار از آستین خودی نماها بیرون میزند و نتیجه اش میشود امثال تقی زاده ها!
که سعی دارند چهره زشت و کریه غرب را ، که منبع و مأوای اصلی استکبار و ظلم و جنایت است بزک کرده و با اجرایی کردن اسناد شرم آوری همچون ۲۰۳۰ که ثمره فرهنگ متزلزل غربی است، فرهنگ ایرانی_اسلامی را تضعیف کنند.
آنان به این امر نیز اکتفا نکرده و به تخریب و تضعیف روحیه جوانان میپردازند تا پایه های تمدن اسلامی را که  همین جوانان هستند بلرزانند، که البته با بصیرت، همت و روحیه انقلابی و جهادی جوانان جمهوری اسلامی در این امر موفق نخواهند شد؛ ان‌شالله.
همینطور از آن دسته از مسئولین که با غفلت خود راه را بر ورود فرهنگ مخرب غرب و سند ننگین ۲۰۳۰ هموار نموده اند میخواهیم با عنایت و همتی دوچندان به رصد اسناد و رخدادهای فرهنگی بپردازند
ما دانشجو معلمان با توکل بر خداوند متعال و آگاهی کامل،در لبیک به فرمان رهبر عزیزمان که فرمودند"امروز به توفیق الهی جوان‌های مومن و مردم انقلابی ما نخواهند گذاشت این تقی‌زاده‌ها حرف‌شان به کرسی بنشیند"
سد محکمی مقابل تلاش های امثال تقی زاده ها ایجاد خواهیم کرد و کمال سعی و تلاش را جهت اجرایی شدن اسناد بومی همچون سند تحول بنیادین که ثمره فرهنگ ایرانی_ اسلامی است خواهیم داشت.

دیدگاه شما