آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 10 فروردين 1398 ساعت 08:46   |   کد مطلب: 35656
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ملایر گفت: از ابتدای اجرای طرح نوروزی (25 اسفند) تا پایان روز هشتم فروردین ماه، تعداد 10 هزار و 756 مسافر در این شهرستان جابجا شدند.

سید اسماعیل صفوی زاده روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این مدت تعداد 10 هزار و 35 سفر از مبدا ملایر به نقاط مختلف کشور انجام شد.
وی اظهار داشت: مسافران نوروزی در مدت یاد شده به مقصدهای تهران، اصفهان، کرج، همدان، نهاوند، تویسرکان، اهواز و سایر نقاط سفر کردند.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ملایر ادامه داد: روزانه تعداد 20 دستگاه اتوبوس نسبت به جابجایی مسافران اقدام می کنند.
صفوی زاده همچنین به فعالیت 20 دستگاه اتوبوس و مینی بوس و 60 دستگاه سواری در مسیرهای همدان، تویسرکان و نهاوند و حدود 70 دستگاه مینی بوس و سواری در محورهای شهری و روستایی در دیگر پایانه های ملایر برای جابجایی مسافران نوروزی اشاره کرد.
وی ادامه داد: هفت مجتمع خدماتی و رفاهی بین راهی در محورهای ارتباطی ملایر و مرکز معاینه فنی سنگین به صورت شبانه روزی در این شهرستان فعال و مشغول ارایه خدمات به مسافران است.
صفوی زاده با بیان اینکه 64 نیروی راهداری در پنج راهدارخانه ملایر مستقر هستند گفت: همزمان با ریزش برف، بارش باران و کولاک در گردنه های ملایر، با تلاش راهداران تمامی محورهای ملایر باز و تردد در جریان بود.
وی افزود: راهداران با 42 دستگاه کار برفروبی و بازگشایی مسیرها را انجام دادند و با آغاز موج دوم بارش ها آمادگی کامل را در محورهای ارتباطی ملایر وجود دارد.
به گزارش ایرنا، تعداد 400 دستگاه اتوبوس، مینی بوس و سواری کار جابجایی مسافران نوروزی را در شهرستان ملایر انجام می دهند.
 

انتهای پیام /

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما