آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 6 فروردين 1398 ساعت 18:39   |   کد مطلب: 35615
رئیس پلیس‌راه استان همدان با بیان اینکه در حال حاضر تمامی راه های استان باز است، گفت: صبح امروز تردد در محورها و گردنه های برفگیر با زنجیرچرخ امکان پذیر بود، اما اینک با برف روبی انجام شده، تردد بدون زنجیر چرخ هم امکان پذیر است.

صبح امروز بر اثر بارش برف به طور عمده  محورها و گردنه‌های استان همدان سفید پوش شد و پلیس راه استان بدون زنجیر چرخ اجازه تردد به خودروها در راستای حفظ سلامت و جلوگیری از تصادف را نمی داد.
هم اینک خوشبختانه با حضور به موقع عوامل راهداری تمامی محورها برف روبی شده است.
در این باره «سرهنگ رضا عزیزی» رئیس پلیس‌راه استان همدان در گفت و گو با خبرنگار نافع؛ با اعلام اینکه تمامی راه های استان باز است، گفت: در حال حاضر با اقدام به موقع راهداری و همکاری آنان برف روبی محورها و گردنه های برفگیر از جمله نهاوند، اورزمان، سوباشی، نورآباد و خیرآباد به خوبی انجام شده و تردد بدون زنجیر چرخ هم امکان پذیر است.
وی اظهار کرد: البته با توجه به اینکه بارش ها ادامه دارد، از رانندگان و مسافران عزیز می خواهیم زنجیر چرخ همراه خود داشته باشند تا در صورت نیاز از آن به موقع استفاده کنند.
به گزارش رودآور، هم‌وطنان عزیز می تواند قبل از ورود به محورهای کوهستانی و تصمیم به تردد با شماره تلفن ۱۴۱ تماس گرفته و از آخرین وضعیت محورهای کشور اطلاع یابند.
انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت