پیغام خطا

  • Warning: file_put_contents(temporary://fileNaVDgz): failed to open stream: "DrupalTemporaryStreamWrapper::stream_open" call failed در file_unmanaged_save_data() (خط 1986 از /home/nafee/domains/nafee.ir/public_html/includes/file.inc).
  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.
  • Warning: file_put_contents(temporary://fileZ2OYXj): failed to open stream: "DrupalTemporaryStreamWrapper::stream_open" call failed در file_unmanaged_save_data() (خط 1986 از /home/nafee/domains/nafee.ir/public_html/includes/file.inc).
  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 6 فروردين 1398 ساعت 08:34   |   کد مطلب: 35604
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان گفت: با بارندگی‌های اخیر حجم سد اکباتان افزایش یافته و بیش از ۵۰ درصد آن پر است.

منصور ستوده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان اظهار داشت: بیش از 50 درصد ظرفیت سد اکباتان شامل 18 میلیون مترمکعب پر شده که این رقم در مدت مشابه سال گذشته 12 میلیون متر مکعب بوده است.

وی افزود: حجم ذخیره سد اکباتان تا 12 روز پیش هم 16 میلیون و 800 هزار متر مکعب بود که در این مدت با بارش‌های خوب، افزایش چشمگیری یافته است.

ستوده اعلام کرد: ورودی آب به سد 810  و خروجی آن 3 هزار و 300 لیتر در ثانیه است و در کنار سد اکباتان از رودخانه‌های عباس‌آباد، خاکو و دره مرادبیک هم در فصل‌های غیر کشاورزی برای تأمین آب شرب همدان استفاده می‌شود.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما