آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 5 فروردين 1398 ساعت 17:32   |   کد مطلب: 35601
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان:
کمک های مردمی جمع آوری شده امروز به وسیله یک تریلی به مناطق سیل زده ارسال می شود
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه گروه های جهادی استان همدان جهت حضور و کمک رسانی به مردم سیل زده در مناطق شمالی آمادگی دارند گفت:کمک های مردمی جمع آوری شده توسط پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج امروز به وسیله یک تریلی به مناطق سیل زده ارسال می شود.

علی قراباغی امروز در گفتگو با نافع  اظهارداشت: در پی بروز حادثه سیل طی ایام نوروز در گلستان، گروه های جهادی استان همدان آمادگی دارند تا در مناطق سیل زده  حضور یافته به سیل زدگان این استان شمالی کمک کنند.
وی تصریح کرد: کمک به سیل زدگان و حادثه دیدگان را وظیفه انسانی خود می دانیم  و در برابر هم مسئول و در کنار هم وطنان ایران اسلامی هستیم.
قراباغی افزود: امیدوارم با مشارکت هم مردم و تلاش مسئولان و جهادگران، مشکلات آنان هر چه زودتر برطرف شود و مردم به روال عادی زندگی خود برگردند.
مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) خاطرنشان کرد: شماره حساب 5151818086011 بانک سپه به نام حوادث غیرمترقبه سازمان بسیج و شماره حساب 1-11504545-35-3810 بانک انصار حوادث غیرمترقبه سپاه انصارالحسین(ع) برای دریافت کمک‌های مالی مردم در نظر گرفته شده است.
قراباغی ادامه داد:کمک های مردمی جمع آوری شده شامل پتو، اقلام خوراکی و ...  توسط پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج امروز به وسیله یک تریلی به مناطق سیل زده ارسال می شود.
وی با اشاره به اینکه  استان همدان از استان های معین در کمک به سیل زدگان نیست گفت: به همین دلیل درخواست حضور نیرو از استان همدان نداشته ایم؛  اما این آمادگی را داریم که به محض درخواست نیروی انسانی گروه های جهادی و داوطلب خود را به مناطق سیل زده اعزام نماییم.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما