آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 5 فروردين 1398 ساعت 17:03   |   کد مطلب: 35599
جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان یکی از نیازمندی های اصلی مناطق سیل زده را پمپ‌های لجن‌کش و آب در اینچ‌های مختلف دانست و گفت: از هم استانی های گرامی می خواهیم در صورت داشتن پمپ های مربوطه، آن را در اختیار سپاه برای امدادرسانی به سیل زدگان استان گلستان قرار دهند.

 «سردار مهدی فرجی» در گفت و گو با خبرنگار نافع؛ از جمع آوری  کمک‌های مردمی در سطح استان برای امدادرسانی به مردم سیل زده در استان گلستان خبر اد و گفت: در همین راستا شب گذشته شاهد اعزام نخستین محموله از کمک های هم استانی های عزیز بودیم و فردا ششم فروردین ماه نیز دومین محموله ارسال می شود.
وی با بیان اینکه اقلام کمکی 100 تخته چادر، دو هزار تخته پتو، دو هزار عدد کنسرو ماهی، چهار تن سیب زمینی و در حدود یک تن دیگر انواع مواد غذایی بود، اظهار کرد: عمده این کمک ها از سه شهرستان ملایر، نهاوند و رزن بوده و سایر کمک های مردمی در دیگر شهرستان ها نیز در دست جمع آوری و ارسال است.
جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اعلام اینکه همدان به عنوان استان معین گلستان انتخاب شده است، افزود: تیمی متشکل از نیروهای بسیج سازندگی سپاه همدان برای ارزیابی های بعدی روانه مناطق سیل زده شده اند.
سردار فرجی تصریح کرد: این گروه از نیروهای سازندگی پس از استقرار و ارزیابی اولیه مردم سیل زده را در ساخت واحدهای مسکونی خود یاری می رسانند و در صورت اعلام نیاز، نیروهای بیشتری اعزام می شود.
وی همچنین از در اختیار قرار دادن یک دستگاه کامیون به جمعیت هلال احمر استان برای تسریع در جمع آوری کمک های مردمی خبر داد.
جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در ادامه یکی از نیازمندی های اصلی مناطق سیل زده را پمپ‌های لجن‌کش و آب در اینچ‌های مختلف دانست و عنوان کرد: به همین منظور از هم استانی های گرامی می خواهیم در صورت داشتن پمپ های مربوطه، آن را در اختیار سپاه برای امدادرسانی به سیل زدگان استان گلستان قرار دهند.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما