آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 5 فروردين 1398 ساعت 10:28   |   کد مطلب: 35595
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان همدان:
شعار رونق تولید تداوم راه نجات کشور و استان است
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان همدان با بیان اینکه کشورهایی که برای ما مشکلاتی ایجاد کردند نمی‌توانند راهگشا و اثرگذار باشند گفت: شعار رونق تولید تداوم راه نجات کشور و استان است.

سید اسکندر صیدایی امروز در گفت‌وگو با نافع با اشاره به شعار سال که توسط رهبر انقلاب تحت عنوان رونق تولید نامگذاری شده است اظهار داشت: نگاه ما نگاه برنامه‌ریزی و توسعه پایدار است و این شعار را تداوم راه نجات کشور و استان می‌دانیم.
 وی افزود: روند تولید زمانی حاصل می شود که کار با حضور،مشارکت و درآمدزایی مردم و گسترش مباحث اقتصادی پیوند بخورد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان با بیان اینکه شعار سال یک شعار محوری است عنوان کرد: در راستای تصمیم‌گیری که در چند سال اخیر در رابطه با موضوعات اقتصادی مطرح شده سال رونق تولید به عنوان یکی از بحث‌های مهم جهانی و کشوری است.
 صیدایی با بیان اینکه راه برون رفت از مشکلات اقتصادی با تولید،اشتغال و توجه به کالای ایرانی گره خورده است تصریح کرد: پیش‌بینی ما این است که در تداوم چند شعار محوری که در سالهای اخیر توسط رهبر انقلاب نامگذاری شده رونق تولید می‌تواند افق مهم و جدیدی را برای کشور و استان از نظر اقتصادی ایجاد کند.

 رئیس سازمان برنامه و بودجه استان بیان کرد: برنامه محوری، توجه به جوانان، توجه به بخش خصوصی و شرکت‌های دانش‌بنیان باید مورد تاکید باشد.
 وی با اشاره به وعده های اروپایی ها  و با بیان اینکه باید تکلیف قدرت‌های استعماری همچون آمریکا و دیگر قدرتها را روشن بدانیم خاطر نشان کرد: هیچ امیدی به کشورهایی که در فرآیند مختلف برای ما مشکلاتی ایجاد کردند نیست.

صیدایی تاکید کرد: باید با جامعیت، همگانی بودن، با همسایگان، کشورهای اسلامی و منطقه ای تعامل داشته باشیم.
وی افزود: در اولین جلسه اقتصاد مقاومتی استان فرمایشات رهبری را محور قرار میدهیم و در تعیین پروژه ها لحاظ می کنیم. رهنمود های رهبر انقلاب را در قالب برنامه میدهیم که بتوانیم در استان آنها را محقق سازیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان با بیان اینکه کشورهایی که برای ما مشکلاتی ایجاد کردند نمی‌توانند راهگشا و اثرگذار باشند گفت: با اتکا به  علم و فناوری، اندیشه، با تجربه گرفتن گرفتن از وقایع گذشته و با تکیه بر جوانان می توانیم برای سال جاری چاره ساز باشیم.
صیدایی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب مبنی بر اینکه از تحریم ها نباید نالید تاکید کرد: تحریم ها می تواند نگاه و بنیان برنامه ای ما را قوی تر کند و اثر دراز مدت خوبی برای کشور داشته باشد.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما