وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 3 فروردين 1398 ساعت 17:58   |   کد مطلب: 35580
مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین ( ع) استان همدان:
سال آینده ۴۰ هزار پروژه محرومیت‌زدایی داریم
مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین (ع )استان همدان با بیان اینکه سال آینده ۴۰ هزار پروژه محرومیت‌زدایی داریم و از این تعداد، ۱۰۴۰ پروژه مربوط به استان همدان است گفت: باید دانش خود را کاربردی و اقتصادی کنیم و اقتصاد ما باید در برابر تکانه ها، فشار ها و تحریم ها مستحکم شود.

علی قراباغی امروز در گفتگو با نافع، با اشاره به نامگذاری سال رونق تولید توسط رهبر انقلاب، اظهار داشت: رهبر انقلاب ۳۰ سال است که بر اساس شرایط و وضعیت کشور شعار سال انتخاب می‌کنند و این شعارها بصورت یک منظومه یک دست است.
وی افزود: یک دهه است که شعار سال با محوریت اقتصاد است و دشمن چون از مسیر نظامی نمی تواند به ما ضربه وارد کند از طریق اقتصاد میخواهد فشار آورد.
 مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین ع استان همدان تصریح کرد: اقتصاد ما استحکام لازم را ندارد و دشمن احساس می‌کند که می‌تواند از این طریق فشار آورد و نتیجه بگیرد.

قراباغی با بیان اینکه ما باید دانش خود را کاربردی و اقتصادی کنیم گفت: ما در سال ۹۸،  ۴۰ هزار پروژه محرومیت‌زدایی داریم و از این تعداد، ۱۰۴۰ پروژه مربوط به استان همدان است.
وی افزود: احیای قنوات، انتقال و مکانیزه کردن آب  برخی از ۲۸ عنوان پروژه در استان است و ما با تعامل دولت ها اقدام و فعالیت می‌کنیم.

 مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین (ع ) استان همدان تصریح کرد: اقتصاد ما باید در برابر تکانه ها، فشار ها و تحریم ها مستحکم شود و رهبری نسخه اقتصاد مقاومتی را برای همین می‌دانند.
 قراباغی با بیان اینکه تحریم‌های استکبار و در رأس آنها امریکا علیه هیچ کشوری به اندازه ایران اعمال نشده است گفت: باید برای اقتصادمان خیلی کار کنیم و به سیاست های اقتصاد مقاومتی که مردمی کردن آن یکی از اصول آن است توجه داشته باشیم و آن را اجرا کنیم.

وی با تاکید بر اینکه مردمی کردن اقتصاد به راحتی قابل تحریم نیست  بیان کرد: مردمی کردن اقتصاد جز تأکیدات رهبر انقلاب است و دنیا از چندین قرن قبل به اقتصاد دولتی متکی بود اما چون بهره وری و کارایی نداشت از آن دست برداشتند.

 قره باغی با بیان اینکه امام خمینی جنگ را مردمی اداره کرد و جنگ توسط مردم اداره شد گفت: اقتصاد که در همه جا مردمی اداره می شود اما در کشور ما متاسفانه دولتی است.
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین (ع ) استان همدان با بیان این‌که بهره‌وری و کارآفرینی در راستای اقتصاد مقاومتی است افزود: اگر بتوانیم اقتصاد را سامان دهیم و مستحکم کنیم می‌توانیم در برابر تحریم ها و فشارها بایستیم و مشکلات فعلی را برطرف کنیم‌.
وی با بیان اینکه باید از نیروی جوان، خوشفکر و دانشگر استفاده کنیم خاطر نشان کرد: باید ظرفیت کشاورزی و همه ظرفیت‌های کشور را ببینیم و   برنامه ریزی دولتمردان باید در این راستا باشد.

قراباغی ادامه‌داد: باید به شرکت‌های دانش‌بنیان که یکی از تاکیدات رهبر انقلاب است توجه داشته باشیم و دنیا دنیای دانش است، امروزه کشورهایی که دانش محور هستند پیشرفته هستند و دانش بر صنعت غلبه پیدا کرده است.
انتهای پیام/

دیدگاه شما