آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 3 فروردين 1398 ساعت 16:18   |   کد مطلب: 35579
فرمانده انتظامی شهرستان رزن خبرداد؛
در درگیری مسلحانه متهم جان باخت
فرمانده انتظامی شهرستان رزن گفت: بر اثر درگیری ماموران انتظامی این شهرستان با فردی مسلح، متهم جان باخت.

سرهنگ محمدباقر سلگی فرمانده انتظامی شهرستان رزن، در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: به دنبال اجرای طرح ایست و بازرسی برای کنترل جاده‌های مواصلاتی، ماموران ساعت چهار و ۲۰ دقیقه بامداد امروز در جاده رزن - قروه درجزین به یک دستگاه خودروی سواری پراید مشکوک شده و دستور ایست می‌دهند.

وی اضافه کرد: راننده سواری پراید بی توجه به دستور ایست و هشدار پلیس از محل متواری شده و تعقیب و گریز برای توقیف خودرو آغاز شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رزن بیان کرد: راننده سواری پراید با پخش میخ‌های سه پر خودروی پلیس را پنچر و متوقف کرده و ماموران با توجه به حساسیت ماموریت موضوع را به دیگر گشتی‌های اطلاع رسانی می‌کنند.

سرهنگ سلگی ادامه داد: با حضور به موقع تیم‌های گشتی خودروی فرد مظنون به یک مکان بن بست هدایت شده و متهم برای فرار از این مهلکه دست به اسلحه می‌برد.

وی بیان کرد: متهم با استفاده از یک قبضه کلت کمری به سمت ماموران شلیک کرد که در این درگیری مسلحانه وی با شلیک گلوله پلیس به ناحیه بازوی سمت راست و برخورد با ریه مجروح شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رزن افزود: متهم بی درنگ به بیمارستان ولیعصر (عج) رزن منتقل شد، اما به علت شدت جراحات وارده عمل جراحی بی نتیجه مانده و پس از یک و نیم ساعت جان خود را از دست داد.

سرهنگ سلگی اضافه کرد: متهم ۴۸ ساله غیربومی و دارای سابقه چند فقره سرقت بوده و ماموران در بازرسی از خودروی وی مقادیری مواد مخدر کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان رزن اظهار داشت: با این وجود تحقیقات پلیس شهرستان رزن در زمینه علت و انگیزه فرار متهم ادامه دارد.
انتهای پیام/

دیدگاه شما