وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 2 فروردين 1398 ساعت 13:32   |   کد مطلب: 35570
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی:
دولت بانک ها را سرو سامان دهد تا رونق تولید تحقق یابد
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بانک ها جلو رونق تولید را گرفته و موانع ایجاد می‌کنند گفت: برای رونق تولید دولت بانک ها را سر و سامان دهد.

امیر خجسته امروز در گفت و گو با نافع با اشاره به شعار رونق تولید عنوان کرد: رهبر انقلاب اسلامی یک دهه است که شعار سال را با محوریت اقتصاد قرار دادند و از مسئولان خواستند که مسئله اقتصاد را سرلوحه خود قرار دهند.

وی افزود: رهبر انقلاب از مسئولان خواستند که مسئله اقتصاد را اصل قرار دهند تا فشارهای اقتصادی به مردم کمتر شود اما مسئولین آنچنان که باید عمل نکردند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سال رونق تولید به این معناست که موانع و آسیب ها را شناسایی کنیم اظهار داشت: اگر تولید رونق پیدا کند  هم اشتغال ایجاد می شود و هم معیشت مردم مرتفع می گردد.

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی با رونق تولید عملی می شود و مسئولان قطعاً باید به شعار سال اعتقاد داشته باشند. اگر یک دهه به شعارهای سال اعتقاد داشتیم و عمل می کردیم قطعا مشکلات اقتصادی فعلی گریبانگیر ما نبود.

وی با بیان اینکه نگاه بیرون به خارج از مرزها یک آسیب است اضافه کرد: بانک ها بزرگترین آسیب رونق تولید هستند. بانک ها یا مانع ایجاد می کنند یا امتیاز بیشتری را می خواهند یا وام‌ها را با سود بالا تحمیل می کنند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: از مسئولین می خواهیم به خصوص از وزیر اقتصاد که بانک ها را سامان دهد.

خجسته افزود: بانک ها جلو رونق تولید را گرفته و موانع ایجاد می‌کنند.بانک ها تولید را می‌کشند و  مسئولین به بانک ها نباید اجازه دهند تا در برابر تولید مانع ایجاد کنند.

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: از دولت می‌خواهیم بانک ها را سر و سامان دهد و اعتقاد داشته باشد که مشکلات معیشتی خودمان را خودمان می توانیم درست کنیم

نماینده مردم همدان و فامنین  با اشاره به وظیفه مجلس در راستای رونق تولید تصریح کرد: ما در مجلس باید قوانینی تصویب کنیم که تولید را رونق دهد و قوانین تولید کسب و کار و قوانین رفع موانع تولید قوانین خوبی هستند.

وی یاد آور شد: مشکل اول را من مجلس می دانم اگر مجلس نظارت کند دولت نمی‌تواند قوانین را به دلخواه خود هدایت کند. عدم نظارت باعث شده است که هر طور که می خواهند عمل کنند.

 خجسته گفت: ما می توانیم غیر ممکن ها را ممکن کنیم و در سال آینده با قدرت مجلس و به اعتقاد دولت می توانیم تولید را رونق دهیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت