وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 27 اسفند 1397 ساعت 22:16   |   کد مطلب: 35544
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه حادثه تروریستی مسجد نیوزیلند نشان‌دهنده تأثیرگذاری اسلام در جهان امروز است، گفت: مسلمانان و اسلام ناب اگر اثرگذار نبودند مورد هجوم و عصبانیت غرب قرار نمی‌گرفتند.

امیر خجسته امروز در گفت‌وگو با نافع با بیان اینکه حادثه تروریستی مسجد نیوزیلند نشان داد که نماز و مسلمانان امروزه اثرگذار هستند، اظهار کرد: این حادثه یک بیداری و تلنگر و همچنین مصیبتی سنگین برای جهان اسلام بود.

وی افزود: امروز اسلام ناب محمدی که پرچمدار آن مقام معظم رهبری است، ضد فساد، ضد استکبار و ضد ظلم است و این باعث گرایش جوانان و مردم مظلوم جهان به آن شده است در نتیجه غربی‌ها از این موج اسلام‌خواهی عصبانی بوده و کینه دارند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس خاطرنشان کرد: مسلمانان و اسلام ناب اگر اثرگذار نبودند و مانند اسلام آمریکایی رفتار می‌کردند مورد هجوم قرار نمی‌گرفتند اما چون اثرگذار هستند ترور می‌شوند و دشمنان می‌خواهند جلوی اسلام‌گرایی را بگیرند.

وی با اشاره به اینکه ایران‌هراسی و اسلام‌هراسی غربی‌ها به سردمداری آمریکا و صهیونیست‌ها ادامه داد: ایران امروز اثرگذار و ام القرای جهان اسلام است و به همین دلیل دشمنان دست به ایران‌هراسی و اسلام‌هراسی می‌زنند.

خجسته بیان کرد: دشمنان به دلیل اینکه در طول سال‌های اخیر از جمهوری اسلامی ضربه خوردند و در حوادث بیداری اسلامی به اهدافشان نرسیدند دنبال تلافی کردن ناکامی‌های خود هستند.

وی با بیان اینکه ۳۶۰ ماهواره توسط غربی‌ها به خصوص آمریکا و صهیونیست‌ها علیه ایران تبلیغ می‌کنند، خاطرنشان کرد: دشمنان هیچ راهی ندارند و کاری نمی‌توانند بکنند و فقط با اقدامات تروریستی خود باعث بیداری دیگر کشورها شده که این به نفع جمهوری اسلامی ایران و اسلام است.

انتهای پیام/ح/10

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما