وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 27 اسفند 1397 ساعت 16:10   |   کد مطلب: 35542
آیت الله حسین نوری همدانی در دیدار وزیر امور خارجه با وی تصریح کرد: بنده معتقدم در برابر دشمن باید وحدت خود را حفظ کنیم و اختلاف داخلی و انتقادات نباید در سیاست خارجی منعکس شود.

به گزارش نافع، این مرجع عالیمقام امروز در دیدار محمدجواد ظریف با وی در قم با بیان این که در سیاست خارجی باید سه اصل عزت، حکمت و مصلحت مورد توجه قرار گیرد اظهار داشت: سیاست ما بر اساس فرهنگ قرآنی و اسلامی است و بر این اساس با تمام دنیا به جز آمریکا و اسرائیل ارتباط داریم.

وی افزود: باید بدانیم که ارتباط با اعتماد فرق دارد؛ بنابراین هیچگاه نباید به کفار اعتماد کرد؛ چراکه طبق آیات قرآن هیچ گاه کفار با ما کنار نخواهند آمد و خوی سلطه گری همواره در آنان وجود خواهد داشت.

این مرجع عالیقدر آن گاه به موضوع برجام اشاره کرد: برجام به همه ثابت کرد که آمریکا به هیچ وجه قابل اعتماد نیست. در عین حال باید بدانیم که اروپا هم در برابر آمریکا جرأت مخالفت ندارد؛ بنابراین باید در برابر آن ها هم محکم باشیم و بدانیم که نرمش در برابر دشمن سبب باج خواهی و زیاده طلبی او خواهد شد. خواهد شد.

آیت الله نوری همدانی تصریح کرد: معتقدیم مسئولان وزارت خارجه ما به تصریح رهبری، افراد متدین و خیرخواه و پرتلاش هستند که ما هم از آنان تشکر و از آن ها حمایت می کنیم و البته از آنان می خواهیم تا چهره واقعی انقلاب اسلامی را به دنیا نشان دهند.

این دیدار در ادامه سفر وزیر امور خارجه کشورمان به قم انجام شد و دیدارهای وی با سایر مراجع معظم تقلید قم ادامه خواهد داشت.

منبع:قم فردا

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما