آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 27 اسفند 1397 ساعت 11:48   |   کد مطلب: 35538
رئیس سازمان تعاون روستایی همدان:
میوه دولتی ارزان شد
رئیس سازمان تعاون روستایی استان همدان گفت: طبق ارزیابی بازار، قیمت میوه دولتی با 20 درصد کاهش مواجه شد به طوری که پرتقال به 4 هزار تومان و سیب به 6 هزار تومان رسید.

به گزارش نافع،‌ رضا عباسی  با بیان اینکه از امروز طبق ارزیابی بازار قیمت میوه دولتی تعدیل شد اظهار کرد: بر این اساس پرتقال با کاهش 900 تومانی به 4 هزار تومان و سیب هم با کاهش 900 تومان به 6 هزار تومان رسید.

وی به علت کاهش میوه شب عید اشاره کرد و ادامه داد: با ارزیابی که از بازار انجام شد، قیمت مشابه باری که در بازار عرضه می‌شود، رصد شد و تصمیم بر این شد 20 درصد از قیمت میوه دولتی کاهش یابد.

رئیس سازمان تعاون روستایی استان همدان با اشاره به اینکه فردا نیز ممکن است قیمت کاهش یابد بیان کرد: فردا نیز اگر قیمت میوه در بازار کاهش یابد، میوه دولتی نیز کاهش می‌یابد.

وی با بیان اینکه در استان‌های دیگر نیز طبق دستورالعمل سازمان صنعت، معدن، تجارت قیمت میوه مشخص می‌شود افزود: اگر بازار قیمت‌ها را تعدیل کند قیمت میوه دولتی نیز 20 درصد کاهش می‌یابد.

عباسی با بیان اینکه روز گذشته 17 درصد از سهمیه استان توزیع شد افزود: اصل برنامه توزیع میوه دولتی تا عصر روز 29 اسفندماه است اما بعد از سال تحویل نیز تعداد محدودی از غرفه‌ها عرضه را خواهند داشت.

وی با اشاره به اینکه بیش از 150 مرکز عرضه میوه شب عید در استان کار عرضه میوه شب عید را دارند تصریح کرد: پیش‌بینی شده است که 20 درصد از میوه شب عید از سال تحویل تا پایان تعطیلات و روزهای 15 و 16 فروردین‌ماه توزیع شود.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما