وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 27 اسفند 1397 ساعت 07:29   |   کد مطلب: 35532
رئیس اداره دامپزشکی اسدآباد از اجرای طرح تشدید نظارت و کنترل بهداشتی بر مراکز عرضه و فروش فرآورده‌های خام دامی در این شهرستان خبر داد و گفت: شهروندان و مسافران فرآورده‌های خام دامی مورد نیاز خود را از مراکز مجاز خریداری کنند.

عادل بصیری‌محمدپور در گفت‌وگو با خبرنگار نافع از آغاز طرح تشدید نظارت و کنترل بهداشتی بر مراکز عرضه و فروش فرآورده های خام دامی خبر داد و گفت: به منظور حفظ سلامت و امنیت غذایی شهروندان و مسافران از 25 اسفندماه طرح تشدید نظارت و کنترل بهداشتی بر مراکز عرضه و فروش فرآورده های خام دامی آغاز شده و تا 17 فروردین سال آینده ادامه دارد.

وی اظهار کرد: در قالب طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی عید نوروز، اکیپ‌های ثابت و سیار دامپزشکی شهرستان اسدآباد در دو نوبت صبح و بعد از ظهر بر واحدهای توزیع و عرضه مرغ و ماهی، گوشت قرمز، رستوران‌ها، چلو کبابی‌ها، قصابی‌ها، خودروهای ویژه حمل فرآورده های خام دامی و سایر اماکن فرآورده های دامی نظارت دقیق می‌کنند.

رئیس اداره دامپزشکی اسدآباد از شهروندان و مسافران خواست فرآورده‌های خام دامی مورد نیاز خود را از مراکز مجاز خریداری و در هنگام خرید به تاریخ تولید و انقضای آن دقت کنند.

وی با بیان اینکه اکیپ ثابت اداره دامپزشکی در ایام تعطیلات نوروزی در محل اداره مستقر است، گفت: شهروندان در شرایط مشاهده هرگونه تخلف مراتب را با شماره 33148020 یا سامانه سراسری 1512 اطلاع دهند.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما