آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 26 اسفند 1397 ساعت 16:52   |   کد مطلب: 35531
فرمانده سپاه ناحیه همدان گفت: تحقق گام دوم انقلاب که زمینه‌ساز تمدن نوین اسلامی است نیاز به خودسازی دارد و سه ماه رجب، شعبان و رمضان فرصت خوبی برای خودسازی است.

به گزارش نافع،‌ علی بقایی بعد از ظهر امروز در آیین تجلیل از فعالان فرهنگی اجتماعی سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه باید در حوزه فرهنگی و اجتماعی از تئوری گذر کرده و انقلابی ورود کنیم، اظهار کرد: افراد فعال در بخش‌های مختلف بسیج باید رفتاری مناسب و زینت‌بخش داشته باشند که البته همین‌گونه است.

وی با اشاره به حضور حماسی مردم در 22 بهمن و نقش فعالان فرهنگی و اجتماعی برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب ادامه داد: بیانیه گام دوم به فرموده مقام معظم رهبری مسیری برای ساختن تمدن نوین اسلامی است و ما باید در این مسیر قدم برداریم.

فرمانده سپاه ناحیه همدان گفت: در این بیانه رهبری به موضوع اخلاق و معنویت و خودسازی بسیار تأکید کرده‌اند و سه ماه رجب، شعبان و رمضان بهترین فرصت برای خودسازی است و رسیدن به تمدن نوین اسلامی این خودسازی لازم است.

وی با اشاره به اینکه باید اقدامات و برنامه‌های انقلابی در همه پایگاه‌های همدان نهادینه شود، خاطرنشان کرد: در سال آینده به جای آنکه قرارگاه ولیعصر (ع) در یک محله باشد هر هفته در یک محله پیشنهاد می‌شود.

بقایی افزود: برنامه قرارگاه هر هفته در یک محله بوده و هر روز به یک برنامه مانند پخش فیلم، برنامه مشاوره و نشست بصیرتی، نشاط و بازی‌های بومی محله و یک روز هم به خدمت و بررسی مشکلات با مسؤولان برگزار می‌شود گفت: دامنه فعالیت قرارگاه ولیعصر(عج) توسعه خواهد یافت.

در ادامه مبلغ فرهنگی سپاه ناحیه همدان با بيان اينكه خداوند سه مسیر  عبادت برای ترس از جهنم، عبادت برای بهشت و رحمانیت خدا و حمد و ستایش برای رب‌العالمین را ترسیم کرده، اظهار کرد: انسان باید در معرض تربیت خداوند قرار بگیرد.

حجت‌الاسلام محمد عبدالله‌پور با اشاره به فاصله گرفتن جوامع بشری از خدا،‌ تصریح کرد: همین فاصله باعث شده که وضع جهان اینگونه شود.

وی ادامه داد: وای به حال افرادی که در این نظام ولایی نان بخورند ولی دل به مغضوب علیهم خدا و دشمنان خدا ببندند.

عبدالله‌پور  گفت: ما در کشور و نظامی زندگی می کنیم که نظام اسلامی در آن حاکم بوده و پرچم امام زمان (عج) را بلند کرده است.

وی خاطرنشان کرد: حرکت برای تحقق بخشیدن گام دوم انقلاب برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی و تمدن مهدوی یک افتخار است و خدمت به ولی‌فقیه و نظام عبادت است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما