آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 24 اسفند 1397 ساعت 11:04   |   کد مطلب: 35510
آیت‌الله طه‌محمدی:
هیچ کجا کوتاهی نکردم
نماینده سابق ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه در دوره خدمت خود هیچ جا کوتاهی نکردم، گفت: از لطف مردم نسبت به خودم سپاسگزارم.

به گزارش نافع،‌ آیت‌الله غیاث‌الدین طه‌محمدی صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در استان همدان اظهار کرد: از لطف مردم نسبت به خودم سپاسگزارم.

وی با بیان اینکه با هیچ زبانی از خوبی، ادب، اخلاق و لطف مردم نمی‌توانم تشکر کنم، افزود: بنده در طول خدمت خود هیچ کوتاهی نکردم و تا جایی که در توانم بوده کار کرده‌ام.

نماینده سابق ولی فقیه در استان همدان گفت: روز گذشته دو بار دست آقا را بوسیدم که این تکلیف را از دوش بنده برداشتند.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری، ولی امر مسلمین جهان هستند، بیان کرد: وظیفه داریم با اتحاد در برابر دنیای شرک و نفاق بایستیم و زمینه ظهور حضرت حجت را فراهم کنیم.

طه‌محمدی ادامه داد: در تمامی نامه‌هایی که برای مقام معظم رهبری نوشته‌ام ایشان را ولی امر مسلمین خطاب کرده‌ام .

وی اضافه کرد: کار باید برای مردم باشد و کارکنان دفتر نماینده ولی‌فقیه که انصافا از نیروهای انقلابی و ولایی هستند، کمترین حقوق را می‌گرفتند که از آیت‌الله شعبانی می‌خواهم از نیروهای زبده استفاده کنند.

دعا کنید که بنده بتوانم این مسیر را با موفقیت طی کنم

در ادامه نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه همدان با تشکر از حسن اعتماد مقام معظم رهبری به جوانان اظهار کرد: دعا کنید که بنده بتوانم این مسیر را با موفقیت طی کنم.

آیت الله شعبانی با بیان اینکه از خانواده شهدا، ایثارگران و آیت‌الله طه‌محمدی تشکر می‌کنم، افزود: ایشان با بزرگواری با من برخورد کردند و از بنده هیج سخنی برای تضعیف ایشان نیست.

وی با تأکید بر اینکه تکریم ایشان را واجب می‌دانم، خاطرنشان کرد: ان شاءالله توفیقی باشد که استان از محضر ایشان استفاده کند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت