آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 23 اسفند 1397 ساعت 14:19   |   کد مطلب: 35503
مسوول موسسه پژوهشی انديشگر در تهران با اشاره به انتصاب آيت‌الله شعبانی به عنوان جوان‌ترين نماینده ولی‎فقیه، اين اتفاق را به فال نيك گرفت و گفت: مقام معظم رهبری با اين انتصاب اعتماد بزرگی به جوانان همدان کردند.

به گزارش نافع، سجاد ریحانی با بیان اینکه در نگاه امامین انقلاب اعتماد به جوانان یک اصل مهم است اظهار کرد: در رویه، منش و روش حضرت امام خمینی(ره) از بدو آغاز نهضت همواره شاهد اعتماد به جوانان هستیم.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) در عرصه‌های مختلف نقش کلیدی را برای جوانان قائل بودند افزود: رشد و تربیت نسل جوان در گفتمان انقلاب اسلامی در دستور کار حضرت امام(ره)‌ بود و در نتیجه نیروهایی را تربیت کردند که مدیریت آنها را در عرصه‌هایی چون دفاع مقدس و مدیریت کلان نظام خود را نشان داد.

جانشین سابق بسیج دانشجویی کشور تصریح کرد: نگاه مقام معظم رهبری نیز در این محور است به طوری که معظم‌له جوانان مومن انقلابی که باید نیروی پیشران و پیشرفت کشور باشند را شاخصی اصلی و مهم می‌دانند.

وی ادامه داد: در دیدارهایی که مقام معظم رهبری در سال‌های گذشته با نسل جوان داشتند تأکید موکدی دارند که جوانان خود را برای علمداری انقلاب اسلامی و گرفتن مسؤولیت‌ها آماده کنند.

ریحانی با بیان اینکه انقلاب اسلامی امروز تنها به مرزهای ایران محدود نمی‌شود خاطرنشان کرد: امروز بوی خوش انقلاب اسلامی را فرای مرزهای کشور چون عراق، سوریه، یمن و حتی آمریکا استشمام می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه رهبر انقلاب در سالیان متمادی نسبت به نسل جوان تأکید داشتند که خود را برای گرفتن مسؤولیت‌های انقلاب آماده کنند گفت: معظم‌له همواره تأکید دارند جوانان برای پیشبرد اهداف انقلاب و ادامه مسیر باید آماده شوند.

مسوول موسسه پژوهشی اندیشگر در تهران با بیان اینکه در چند سال اخیر شاهد هستیم در حوزه‌های مربوط به مقام معظم رهبری توجه ویژه‌ای به جوانان مشاهده می‌شود اظهار کرد: در حوزه نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و نماینده ولی‎فقیه در استان همدان شاهد اعتماد به جوانان بودیم.

وی افزود: مقام معظم رهبری با این انتخاب‌ها شخصاً گامی جدید پیرو ابلاغ بیانیه گام دوم انقلاب برداشتند تا الگویی برای سایر مسؤولان باشد.

ریحانی با بیان اینکه امروز باید اعتماد به جوانان بین مسؤولان کشور نهادینه شود تصریح کرد: مسؤولان ما باید کمک کنند نسل جوان آماده به کار، مومن و دغدغه‌مند با انگیزه و تازه‌نفس مسؤولیت‌ها را بر عهده بگیرند.

وی با اشاره به اینکه معادلات استکبار جهانی برای مقابله با ایران اسلامی در حال پیچیده‌تر شدن است ادامه داد: این نیروی تازه‌نفس باید خود را برای مقابله با این تهدیدهای جدید آماده کند.

جانشین سابق بسیج دانشجویی کشور با اشاره به انتصاب آیت‌الله شعبانی به عنوان جوان‌ترین نماینده ولی‎فقیه اظهار کرد: این اتفاق مبارک را به فال نیک می‌گیریم.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری اعتماد بزرگی به جوانان همدانی کردند گفت: امیدواریم این رویه در استان همدان دنبال شود و شاهد حضور جوانان مومن در عرصه‌های مختلف استان باشیم.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت