آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 22 اسفند 1397 ساعت 15:18   |   کد مطلب: 35492
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان:
«گام دوم انقلاب» با حضور جوانان محقق می‌شود
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بيان اينكه ادامه راه انقلاب در گام دوم با حضور جوانان محقق می‌شود گفت: مقام معظم رهبری در جوانگرایی پیشرو بوده و هستند.

به گزارش نافع، سردار مظاهر مجیدی ظهر امروز در آیین سومین کنگره بزرگداشت  405 شهید کارمند استان همدان و نخستین  یادواره 74 شهید انقلاب اسلامی استان اظهار کرد:‌ از 450 شهید کارمند استان 200 شهید متعلق به آموزش و پرورش است که نشاندهنده نقش مهم معلم استان همدان در دفاع از کشور و احساس مسؤولیت آنهاست.

وی با بیان اینکه امیدوارم بتوانیم در راه شهدا گام برداشته و از دستاوردهای آنها حفاظت کنیم افزود:  با اقتدا به راه شهدا دهه پنجم انقلاب اسلامی و گام دوم انقلاب را با اقتدار و قدرت بیشتری آغاز می‌کنیم.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه رهبر حکیم و فرزانه کشورمان در بیانیه گام دوم انقلاب جوانان را مخاطب قرار دادند تصریح کرد:‌ در این بیانیه دورنمایی برای آینده کشور ترسیم کردند و در این نقشه راه برای همه جوانان، مردم و قشرهای مختلف وظایفی را مشخص کردند.

وی ادامه داد: کلیدواژه بیانیه گام دوم حضرت آقا این است که اگر در صراط مستقیم قرار بگیریم  و نقشه راه که بایدها و نبایدهای انقلاب را پیش روی خود قرار دهیم، قطعاً به مقصود که چهل سالگی دوم است خواهیم رسید.

مجیدی با بیان اینکه عمده نگاه مقام معظم رهبری فراهم کردن زمینه برای استفاده از نسل جوان در راستای  پیشبرد انقلاب اسلامی است خاطرنشان کرد: جوانان در دفاع مقدس در دوران سازندگی و در ادامه انقلاب و ایجاد تحول علمی در کشور  نقش‌آفرینی کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری نخستین فردی هستند که در راه توجه به جوانان و استفاده از ظرفیت آنها برای جهش انقلاب اسلامی گام برداشتند گفت:‌ انتصاب نماینده ولی‌فقیه جوان در استان همدان در این راستا است که ایشان از جوانترین ائمه جمعه در کشور است.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با تأکید بر اینکه بر خود لازم می‌دانم از زحمات 15 ساله نماینده ولی فقیه و نماینده مردم استان در خبرگان رهبری تشکر کنم اظهار کرد‌: روز جمعه در استقبال از نماینده ولی فقیه و امام جمعه جوان همدان به خوبی حاضر شویم.

وی در ادامه با بیان اینکه شهدا و رزمندگان استان همدان در تداوم انقلاب ذره‌ای کوتاه نیامدند افزود: امروز شاهد بودیم رئیس جمهور کشور در عراق حضور پیدا کرد و با استقبال مردم این کشور مواجه شد در صورتی که رئیس جمهور آمریکا مخفیانه به عراق سفر کرد.

مجیدی تأکید کرد: اگر امروز ایران در منطقه خاورمیانه در عراق و در سوریه کنار مستضعفان انجام وظیفه می‌کند برای این است که جبهه مقاومت در مقابل استکبار ایستادگی کند.

وی با بیان اینکه حضور مردم در عرصه‌هایی چون 22 بهمن باعث بازدارندگی دشمن می‌شود اظهار کرد: اتحاد و ایستادگی مردم در مقابل تهدیدهای دشمن باعث می‌شود که آینده را نیز با همین شیوه پیش برده و با تبعیت از مقام معظم رهبری و پیروی از فرمایشات ایشان با اقتدار پیش برویم.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت