وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 21 اسفند 1397 ساعت 13:30   |   کد مطلب: 35476
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از رها کردن بازار و افزایش قیمت گوشت مرغ و گوسفند گفت: مسئولان دولتی در برابر رهاشدگی بازار هیچ عکس‌العملی ندارند در حالیکه دولت باید برای مدیریت، نظارت و قیمت‌گذاری در بازار ورود جدی کند.

امیر خجسته امروز در گفت‌وگو با نافع با بیان اینکه دولت بازار را رها کرده و مردم از مسئولان انتظاراتی دارند، اظهار کرد: مردم از مسئولان می‌خواهند که قاطعانه بازار را مدیریت کنند.

وی افزود: مردم که در 22 بهمن حمایت خود را نشان دادند و انتظار دارند که مسئولان نیز در برابر امریکای داخلی که احتکار، اختلاس و رهاکردن بازار است، بیاستند.

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی با بیان اینکه بازار امروز به دست دلالان افتاده، تصریح کرد: در این شرایط مسئولان باید ورود جدی داشته باشند و سکوت نکنند چرا که مردم سکوت آنها را نمی‌پذیرند و برای مردم جای سوال دارد.

وی با بیان اینکه ما از طریق اهرم نظارتی که در مجلس داریم به سکوت و بی‌تفاوتی مسئولان تذکر می‌دهیم و از آنها سوال می‌کنیم، خاطرنشان کرد: ما امروز برای استیضاح وزیر جهاد کشاورزی در مجلس امضا جمع کردیم و نمی‌توانیم سکوت کنیم.

خجسته ادامه داد: قیمت مرغ در بازار رها شده و گوسفند به کشور های دیگر قاچاق می‌شود و دولت باید برای مدیریت، نظارت و قیمت‌گذاری در بازار ورود جدی کند.

وی یادآور شد: مسئولان دولتی در برابر رهاشدگی بازار هیچ عکس‌العملی ندارند و سر مسئله استیضاح وزرای اقتصادی دولت ایستادیم.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز در یک جنگ اقتصادی قرار داریم و مسئولان باید همانند جنگ نظامی با قدرت تمام، جنگ اقتصادی را مدیریت کرده و دولت باید تمام فرماندهان، افسران و سربازان خود را برای مدیریت بازار هدایت کند.

انتهای پیام/ح/10

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما