وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 16 اسفند 1397 ساعت 11:49   |   کد مطلب: 35414
رئیس اداره ورزش و جوانان اسدآباد مطرح کرد
رشد 50 درصدی ورزشکاران سازمان‌یافته در اسدآباد
رئیس اداره ورزش و جوانان اسدآباد با بیان اینکه در سال گذشته 2 هزار نفر ورزشکار سازمان‌یافته در شهرستان وجود داشت، گفت: امسال این تعداد به 3 هزار نفر رسیده که 50 درصد رشد داشتیم.

به گزارش نافع، محمد طلایی‌منعم پیش از ظهر امروز در نشست با اصحاب رسانه شهرستان اسدآباد، ورزش را مقوله‌ای اجتماعی خواند و اظهار کرد: ورزش در اسدآباد در برخی رشته‌ها سرآمد و حرف اول را در سطح استان می‌زند.

وی با اشاره به نقش رسانه در ترویج فرهنگ ورزش در جامعه، گفت: همان‌طور که جهان پهلوان تختی با رسانه جادوانه ماند، می‌توان با کمک رسانه به مسیر جامعه جهت داد و آنان را به سمت و سوی ورزش سوق داد.

رئیس اداره ورزش و جوانان اسدآباد بیان کرد: متأسفانه کمتر از پنج درصد گرایش مردم اسدآباد به سمت و سوی فعالیت‌های بدنی و ورزش است که باید برای تشویق جوانان و نوجوانان به ورزش از ظرفیت رسانه استفاده کرد.

وی با بیان اینکه در سال گذشته 2 هزار نفر ورزشکار سازمان یافته در شهرستان وجود داشت، افزود: امسال این تعداد به 3 هزار نفر رسیده که 50 درصد رشد داشتیم.

طلایی‌منعم با اشاره به فعال شدن بیشتر هیأت ورزشی در اسدآباد، یادآور شد: امروز در برخی از حوزه‌های ورزشی با کمبود اعتبارات و البته زیر ساخت مواجه هستیم.

وی با بیان اینکه ما در بحث دومیدانی، پیست استاندارد نداریم و ژیمناستیک ما تجهیز نشده، ادامه داد: امروز برای موفقیت در رشته‌های مختلف و قهرمان‌پروری تقویت علمی مربیان مهم است که البته در این زمینه کارگاه‌های آموزشی برگزار شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان اسدآباد با ابراز گلایه از دستگاه‌های خدمات‌رسان برای قطع حامل‌های انرژی، گفت: اماکن ورزشی در مجموعه اداره ورزش متعلق به همه مردم است و سایر دستگاه‌ها نیز به نوعی از آن بهره‌مند می‌شوند اما متأسفانه قطع شدن گاز سالن هزار و 500 نفری موجب گلایه‌مندی مردم شده است.

وی تأکید کرد: سالن ورزشی هزار و 500 نفری در اداره ورزش در اختیار بخش خصوصی بوده و حدود 8 میلیون تومان بدهی بابت گاز دارد که البته از دیگر دلایل بسته شدن یک روزه این سالن، موارد بهداشتی و نبود سیستم گرمایشی آن بود.

طلایی‌منعم در خصوص خبر تعطیل شدن سالن پینگ پنگ در فضای مجازی نیز خاطرنشان کرد: این سالن در حال فعالیت است و مشکلی ندارد، شخصی که این خبر را منتشر کرده قبلا از اعضای این هیأت بوده که در حال حاضر در خدمت سربازی است.

وی همچنین ورزش همگانی را برای تمام اقشار جامعه مهم دانست و گفت: در این راستا مرکزی برای فعالیت کودکان پنج تا هشت سال نیز ایجاد شده است.

انتهای پیام/ن/10

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما