آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 15 اسفند 1397 ساعت 07:26   |   کد مطلب: 35396
نائب رئیس مجمع نمایندگان حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه باید بند بند بیانیه گام دوم به فرمول قانونی جهت اعمال در مدیریت کشور تبدیل شود گفت: دولتمردان و مدیران باید شاخص حرکت خود را بیانیه گام دوم انقلاب قرار دهند تا عملیاتی شود.

حجت‌الاسلام سیدجلال رضوی امروز در گفت‌وگو با نافع با بیان اینکه بیانیه گام دوم رهبر انقلاب چشم‌انداز نظام اسلامی را مشخص می‌کند و نشان می‌دهد که در مسیر نظام اسلامی ناامیدی و یاس جا ندارد بیان کرد: آنچه دشمنان این ملت و نظام در اندیشه باطل خود پرورش داده‌اند ذهنیات باطلی است که یهود صهیونیست و مرتجعین منطقه با حکام نظام سلطه ترسیم کرده‌اند اما این خواب‌ها تعبیرنشدنی است.

وی افزود: امروز بیانیه گام دوم نقشه راهی است که ملت بزرگ ایران را در ساحل پیروزی به صلاح و سعادت رهنمون می‌کند و بیان و قلم رهبر انقلاب خنثی‌کننده  توطئه‌های دشمنان است.

نائب رئیس مجمع نمایندگان حوزه علمیه قم با بیان اینکه انسجام ملی، پیشرفت همراه با عدالت و تمدن اسلامی مقوله‌هایی است که به زودی محقق خواهد شد عنوان کرد: واژه به واژه بیانیه گام دوم شا‌ه‌بیت پیروزی و موفقیت است و این بیانیه پر محتوا با مضامین غنابخش که تاکیدی به پیشرفت نظام اسلامی دارد آینده روشنی را برای جوانان و ملت ایران ترسیم کرده است.

وی با اشاره به وظیفه اساتید حوزه و دانشگاه در خصوص بیانیه گام دوم خاطرنشان کرد: حوزویان و دانشگاهیان باید با مطالعه دقیق، عمیق و بازخوانی مجدد این بیانیه آن را نصب‌العین حرکت خود قرار داده و اسناد بالادستی تحت اشراف این بیانیه و مطالبات قرار گیرند.

رضوی با بیان اینکه دولتمردان و مدیران باید شاخص حرکت خود را این بیانیه قرار دهند تا عملیاتی شود، تصریح کرد: باید بند بند بیانیه به فرمول قانونی جهت اعمال در مدیریت کشور تبدیل شود.

وی با اشاره به تاکید بیانیه به مرزبندی با دشمنان یادآور شد: تمام سیاست‌های داخلی و خارجی باید با نگاه به بیانیه رهبر انقلاب باشد و هر کس در داخل خیمه ولایت قرار دارد خودی بوده و هرکس بیرون از خیمه است غیرخودی تلقی شود.

این استاد حوزه و دانشگاه خاطرنشان کرد:  باید با اجرای فرامین رهبر انقلاب دشمنان کشور و نظام را ناامید کرد.

انتهای پیام/ح/10

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت