آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 12 اسفند 1397 ساعت 12:10   |   کد مطلب: 35362
پاسخ نماینده همدان در مجلس به نامه نوبخت:
افزایش حقوق‌ها مصوبه مجلس بوده و دولت موظف به اجرا است
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش 400 هزار تومانی حقوق‌ها می تواند برای اقشار آسیب‌پذیر راهگشا باشد گفت: این افزایش حقوق‌ مصوبه مجلس بوده و دولت موظف به اجرای آن است.

امیر خجسته امروز در گفت‌وگو با نافع با بیان اینکه افزایش 20 درصدی حقوق‌ها متناسب با تورم نبود، اظهار کرد:  ما ۵۰ درصد تورم داریم و یک فشار سنگینی بر روی مردم است به همین دلیل مجلس پیشنهاد دولت را قابل قبول نمی‌دانست.

وی افزود: دیروز در مجلس افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوقها  برای همه کارمندان دولت در نظر گرفته و تصویب شد.

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی تصریح کرد: افزایش 20 درصدی حقوق‌ها برای کارمندانی که حقوقشان پایین است مناسب نیست و افزایش 400 هزار تومانی در واقع برای کارمند، بالای 42 درصد می‌شود.

وی با اشاره به نامه محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به رئیس مجلس مبنی بر اینکه افزایش ۴۰۰ هزار تومانی تمامی حقوق‌ها، اعم از کارکنان شاغل و بازنشسته قابلیت اجرایی ندارد، بیان کرد: افزایش حقوق‌ها مصوبه مجلس بوده و دولت مؤظف است آن را اجرا کند.

خجسته با بیان اینکه راهکاری که مجلس در این خصوص در نظر گرفت، به عدالت نزدیک‌تر است گفت: این راهکار برای اقشار آسیب‌پذیر جامعه خوب و راهگشا بوده و باید متناسب با تورم پیش برود.
انتهای پیام/ح/10

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت