آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 7 اسفند 1397 ساعت 05:01   |   کد مطلب: 35295
نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: برای کاستن از مشکلات کشور و رهایی از فشارهایی که دشمنان بر ما وارد می‌کنند باید در مسیر صحیح و تعریف شده انقلاب و بیانیه گام دوم قدم برداریم.

محمد کاظمی امروز در گفت‌و‌گو با نافع با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب مسیر تقویت انقلاب را باز کرد، اظهار کرد: مقام معظم رهبری با این بیانیه کامل و همه جانبه، چگونگی ادامه راه را مشخص کردند و امروز مردم و مسؤولان عمل به آن را وظیفه خود می‌دانند.

وی با تأکید بر اینکه مانیفست آغاز دهه پنجاه انقلاب با بیانیه گام دوم مشخص و اعلام شد، افزود: استقلال و امنیت امروز ما وجهه بارز نظام مقدس جمهوری اسلامی است که در جهان و منطقه کم‌نظیر است.

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دیپلماسی بر پایه حفظ استقلال کشور باعث موضع‌گیری‌ دشمن علیه ما می‌شود تصریح کرد: امروز دیپلماسی کشور ما فعال و پویا بوده و نظام استکباری نیز همواره در حال مانع ایجاد کردن است.

وی با تأکید بر اینکه دیپلماسی کشور، استقلال را همواره اولویت و خط قرمز خود قرار داده، ادامه داد: دشمن همه تلاش خود را برای شکستن این دستاورد بزرگ به کار می‌گیرد و ما باید از آن مراقبت کنیم.

کاظمی با بیان اینکه عزت، مصلحت و حکمت مدنظر مقام معظم رهبری همواره در ارتباطات خارجی کشور باید در نظر گرفته شود، خاطرنشان کرد: این سه عنصر همواره استقلال و عزت کشور را پاسداری می‌کند.

وی تأکید کرد: برای کاستن از مشکلات کشور و رهایی از فشارهایی که دشمنان بر ما وارد می‌کنند باید در مسیر صحیح و تعریف شده انقلاب و بیانیه گام دوم قدم برداریم.
انتهای پیام/الف/10

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما