وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 5 اسفند 1397 ساعت 16:59   |   کد مطلب: 35278
معاون گردشگری شرکت سیاحتی علیصدر همدان از افتتاح قطار گردشگری همدان در روز 25 اسفندماه خبر داد.

به گزارش نافع،‌ مسعود ملکی بعد از ظهر امروز در ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان همدان با بیان اینکه غار علیصدر همدان 24 ساعته آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزی است اظهار کرد: از 25 اسفندماه امسال قطار گردشگری همدان افتتاح خواهد شد.

وی نحوه دعوت از مسافران به همدان را در جذب مسافر مهم دانست و گفت: مصاحبه با مسافران نوروزی و توجه به علایق و درخواست‌های آنها از سوی خبرنگاران می‌تواند به جذب مسافر کمک کند.

معاون گردشگری شرکت سیاحتی علیصدر همدان با اشاره به اینکه سوژه‌های خوبی می‌توان از مسافران در جذب آنها دریافت کرد افزود: شاخص مهم سفر سوغات است و همدان باید محلی برای ارائه سوغات داشته باشد.

وی با اشاره به انباشت زباله در اتوبان ساوه ـ همدان گفت: زباله جلوی فروشگاه‌ها نیز فراوان است که باید تذکر لازم به فروشندگان داده شود.

مسوول روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان نیز با بیان اینکه هرسال ارزیابی عملکرد از اقدامات صورت گرفته در تعطیلات نوروز انجام می‌شود اظهار کرد: در نوروز امسال متاسفانه فعالیت کشیک پزشکان متخصص و داروخانه‌ها کمرنگ بود که می‌طلبد سال بعد تدابیر بهتری اندیشیده شود.

بهجت عباسی با تاکید به فعالیت واحدهای درمانی نظیر سونوگرافی و رادیوگرافی در ایام نوروز افزود: در نصب بنرها در سطح شهر حتما به درج  آرم «ستاد خبر» توجه شود.

وی با اهمیت به تکمیل نصب جهت‌نمای بازار از سوی شهرداری گفت: در ایام نوروز فعالیت کشیک بازار مشخص شود.

مسوول روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان با اشاره به اینکه تمام کشیک‌ها لیست خود را به دبیرخانه ارسال کنند افزود: رسیدگی به آسفالت بلوار ارم از سوی شهرداری مورد توجه باشد.

وی نوآوری در فعالیت صدا و سیمای مرکز استان را لازم دانست و گفت:  در ستاد نوروزی استیجی برای صدا و سیما تعبیه شده تا اطلاع‌رسانی دقیق و به موقع صورت گیرد.

عباسی با بیان اینکه استقرار پایگاه تعزیرات حکومتی در میدان امام(ره) از الزامات است تا به تخلفات رسیدگی دقیقی شود افزود: نیروی انتظامی با مسافران با ملاطفت برخورد کند تا همچنان همدان در این زمینه سرآمد باشد.

وی بیان کرد: خانه‌های بوم‌گردی در همدان جذابیت خاصی دارند و در استان نسبت به این حوزه اهمیت داده شده است.

در این جلسه بر لزوم رفع مشکلاتی چون نحوه فعالیت خانه‌مسافرها، فعالیت متکدیان حرفه‌ای و سگ‌های ولگرد تأکید شد.

منبع: فارس

انتهای پیام/7

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت