آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 1 اسفند 1397 ساعت 11:24   |   کد مطلب: 35235

به گزارش نافع،‌ فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران در کنگره شهدای دانشجوی همدان با اشاره با اظهارات اخیر آمریکا که گفته شده سیستم موشکی ایران را مختل کردیم، افزود: اگر این دروغ آنها راست است پس چرا به دنبال مذاکره هستند؛ ما از خرابکاری صنعتی آنها به نفع خودمان استفاده کردیم و این دروغ آنها یک افتضاح است.

در مقطعی آمریکا و رژیم صهیونیستی تلاش کردند در صنعت موشکی خرابکاری کنند که با تیزهوشی و ریزبینی بچه‌های موشکی کشور نه تنها این تهدید دشمن خنثی شد بلکه با توجه به غنائمی که حاصل شد، به فرصت بزرگ و گرانب‌هایی تبدیل شد.

هزینه بالا و تلاش ناکام آمریکا در خرابکاری در موشکی، پاسخ یکی از همان جاهایی است که «ترامپ همواره از رئیس جمهور سابق امریکا سوال می‌کند این همه پول در کجای خاور میانه خرج شد؟!!»

در حوزه دیگر آمریکا با هزینه بالا داعش را ایجاد کرد تا عراق و سوریه را به گفته خودشان درگیر یک نبرد داخلی 30 ساله کند تا علاوه بر اینکه هر دو کشور را تجزیه کند، به داخل ایران نیز نفوذ کنند اما با تدبیر ما این تهدید نیز به فرصت تبدیل شد.

7 یا 8 هواپیمایی که در سوریه و عراق پرواز مداوم داشتند تحت کنترل ما بودند و اطلاعات آنها توسط ما رصد می‌شد و ما توانستیم به اطلاعات دسته اول آنها دست پیدا کنیم و این اطلاعات را در اختیار بچه‌های محور مقاومت قرار دادیم و موفقیت‌های برزگی نیز از این مسیر نصیب محور مقاومت شد.

هواپیمای دشمن بعد از شناسایی دچار مشکل می شود و در 10 کیلومتری پایگاه خود به سختی فرود می آید اما آمریکایی‌ها جرأت نمی کنند نزدیک شوند و هواپیمای خود را ببرند و بعد با یک فروند جنگنده آن را بمباران می‌کنند!!! این قدرت آمریکا است!! و ترامپ بداند این نیز یکی از همان جاهایی است که پول‌های آمریکا خرج شد!

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت