وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 1 اسفند 1397 ساعت 07:59   |   کد مطلب: 35231
رئیس فراکسیون مبارزه با فساد مجلس:
تخلف 16 هزار میلیارد تومانی در بانک سرمایه
رئیس فراکسیون مبارزه با فساد مجلس شورای اسلامی گفت: در بانک سرمایه شاهد تخلف 16 هزار میلیاردی بودیم که همه افراد را در آن تا نگهبان آلوده کرده بودند.

امیر خجسته امروز در گفت‌و‌گو با نافع اظهار کرد: در حال حاضر تا حدودی توانستیم مانع از قاچاق بی‌رویه شویم و گمرک‌ها را مدیریت کنیم.

وی با اشاره به اینکه کارکنان متعهد و مومن از گمرک‌های سراسر کشور، اطلاعات به روز را در اختیار ما قرار می‌دهند افزود: تعداد بسیاری از افراد متخلف که عضو مافیای قاچاق بودند، دستگیر شدند.

نماینده مردم همدان در مجلس گفت: همه این اتفاقات  به سران سه قوه گزارش شده و قوه قضاییه به این مسأله ورود کرده است.

وی با بیان اینکه اگرچه هنوز قاچاق کالا انجام می‌شود اما 60 درصد با بهبود وضعیت مواجه هستیم، تصریح کرد: از رئیس گمرک جدید نیز خواستیم که ساختارهای معیوب را اصلاح کند و در غیر این صورت برخورد لازم توسط مجلس صورت می‌گیرد.

خجسته با اشاره به اینکه ما به هیچ کس حتی صاحبات زور و زر رحم نمی‌کنیم، گفت: تخلف واردات خودرو ارز توسط برخی از افراد صاحب نفوذ و معاون وزیر انجام شد.

وی با اشاره به اینکه مجلس باید ورود کند، ادامه داد: مفسدان در یک سیستم همه را آلوده می‌کنند تا اطلاعات بیرون نمی‌رود مانند بانک سرمایه که مشخص شد 16 هزار میلیارد تومان پول جابجا کرده است.

انتهای پیام/الف/20

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما