وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 30 بهمن 1397 ساعت 13:30   |   کد مطلب: 35225
امروز همزمان با نماز مغرب و عشا،
کنگره شهدای دانشجوی استان همدان برگزار می‌شود
مسئول بسیج دانشجویی همدان گفت: یادواره ۴۰۰ شهید گردان ۱۵۵ حضرت علی‌اصغر(ع) لشگر ۳۲ انصارالحسین(ع) و شهدای دانشجوی استان همدان با سخنرانی فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز عصر برگزار می‌شود.

طیب فریادرس امروز در گفت‌وگو با نافع از سومین کنگره دانشجویی استان همدان خبر داد و گفت: یادواره ۴۰۰ شهید گردان ۱۵۵ حضرت علی‌اصغر(ع) لشگر ۳۲ انصارالحسین(ع) و شهدای دانشجوی استان همدان با سخنرانی سردار امیر علی حاجی زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز همزمان با نماز مغرب و عشا در مسجد دانشگاه بوعلی سینای همدان برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این یادواره شعرخوانی سیدحمید برقعی و مداحی حاج سیدمحسن بنی‌فاطمه را خواهیم داشت.

مسئول بسیج دانشجویی همدان با بیان اینکه دانشگاه‌های استان و ارگان‌های دیگری هم با بسیج دانشجویی همکاری داشتند، خاطرنشان کرد: استان همدان ۱۵۲ شهید دانشجو دارد که در دانشگاه‌های کشور مشغول به تحصیل بوده‌اند.

وی با اشاره به دو جشنواره پیوست این کنگره در سال‌های گذشته، بیان کرد: 19 یادواره شهدا و مسابقات کتابخوانی در دانشگاه‌ها در سال‌های گذشته برگزار شده است.

فریادرس گفت: این کنگره به صورت دوسالانه برگزار شده و امسال به عنوان سومین سال این کنگره برگزار می‌شود که کنگره استانی پیوست کنگره ملی بوده که برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ح/30

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما