آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 30 بهمن 1397 ساعت 09:11   |   کد مطلب: 35220
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: گام دوم انقلاب با تقدیم شهدای حادثه تروریستی آغاز شده و پایه دوره 40 ساله دوم انقلاب با خون این شهدا مستحکم‌تر و بیمه شد که البته دشمن باید متوجه این موضوع شود.

اکبر رنجبرزاده امروز در گفت‌وگو با نافع در خصوص حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان، اظهار کرد: از 40 سال قبل تاکنون برای پایداری و تداوم انقلاب خون‌های زیادی ریخته شده و امروز نیز بعد از جشن 40  سالگی، انقلاب با همین خون‌ها استوار مانده است .

وی گفت: گام دوم انقلاب با تقدیم شهدای عزیزی آغاز شد و پایه دوره 40 ساله دوم انقلاب با خون این شهدا مستحکم‌تر شده که دشمن باید متوجه این موضوع شود.

عضو هیأت رئیسه مجلس اضافه کرد: به اعتقاد بنده درست است که ایران اسلامی فرزندان عزیزی را از دست داده اما قطعا با ریختن خون‌های این شهدا در نخستین روزهای دوره 40 ساله دوم انقلاب شاهد ثمره‌های بزرگ‌تری برای آینده کشور خواهیم بود.

وی ادامه داد: امروز بعد از هجمه‌های دشمن در زمینه‌های مختلف، هنوز شهادت‌طلبی، ایثار و فداکاری در بین جوانان ما زنده است و این نشان می‌دهد که هجمه دشمن اثری نداشته و آنها می‌دانند که راه را اشتباه رفته‌اند  .

رنجبرزاده تأکید کرد: امیدواریم که کشورهای همسایه در مسیر راه دشمن گام برندارند و با دشمنان ایران  همراهی نکنند زیرا مورد سوءاستفاده دشمنان قسم خورده  اسلام قرار می‌گیرند.

انتهای پیام/ن/20

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما