وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 27 بهمن 1397 ساعت 08:37   |   کد مطلب: 35179
نماینده مردم همدان در مجلس:
بخش خصوصی نجات‌بخش صنعت خودروی کشور است
نماینده مردم همدان در مجلس گفت: مشکلات صنعت خودرو تا زمانی که در دست دولت باشد، ادامه خواهد داشت و تنها راه نجات، ورود بخش خصوصی متعهد است.

امیر خجسته امروز در گفت‌و‌گو با نافع با بیان اینکه بخش خصوصی می‌تواند نجات‌بخش صنعت خودروسازی کشور باشد، اظهار کرد: دولت با سهم اندکی که در خودروسازی‌ها دارد عملاً این صنعت را در دست گرفته و تا زمانی که مدیریت دولتی ادامه یابد و بخش خصوصی وارد نشود مشکلات خودروسازان ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه دولت باعث افت کیفیت خودروهاست، افزود: سوء مدیریت به دلیل عدم نظارت دولت در حوزه خودروسازها وجود داشته و در بدنه آن رسوخ کرده و این خود باعث شده که این بخش نتوانتد به تعهدات خود عمل کند.

نماینده مردم همدان در مجلس با اشاره به اینکه شرکت‌ها از بار مسؤولیت و تعهد خود شانه خالی می‌کنند، تصریح کرد: نباید مشکلات مالی این بخش با فشار به مردم و غارت آنان برطرف شود.

وی با بیان اینکه بارها عنوان کردیم عرضه خودرو با قیمت 5 درصد زیر نرخ بازار منطقی نیست، ادامه داد: قیمت بازار را چه کسانی تعیین می‌کنند؟ آیا غیر از دلالان هستند؟!

خجسته تأکید کرد: اگر خودروسازها راست می‌گویند قیمت خودرو را 5 درصد بیشتر از قیمت تمام شده عرضه کنند.

وی خاطرنشان کرد: تا احقاق حقوق مردم پایمردانه ایستادیم و اجازه نمی‌دهیم که حقوق آنان پایمال شود و خودروسازها باید به 400 هزار تعهد خود عمل کنند.

انتهای پیام/الف/10

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما