آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 25 بهمن 1397 ساعت 13:53   |   کد مطلب: 35164
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان خبر داد
ورود سامانه بارشی از روز جمعه
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان از کاهش 2 تا 4 درجه‌ای دما در روز های آینده خبر داد و گفت: با توجه به آخرین مدل‌های ماهواره‌ای هواشناسی سامانه بارشی از اواخر وقت روز جمعه وارد استان خواهد ش

به گزارش نافع،‌ محمدحسن باقری‌شکیب  با بیان اینکه آسمان استان تا روز جمعه صاف تا قسمی ابری و همراه با وزش ملایم باد خواهد بود اظهار کرد: فعلاً نباید منتظر پدیده بارشی باشیم.

وی با بیان اینکه از نظر تغییرات دمایی دمای هوا اکنون منفی 2 درجه سانتیگراد است افزود: طی روزهای آینده با کاهش 2 تا 4 درجه‌ای هوا مواجه خواهیم شد.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان با اشاره به ورود سامانه بارشی عنوان کرد: با توجه به آخرین آمار نقشه‌های ماهواره‌ای هواشناسی سامانه بارشی از اواخر وقت روز جمعه وارد استان خواهد شد.

وی گفت: دمای هوای همدان در 24 ساعت گذشته بین منفی 6 تا مثبت 3 درجه سانتیگراد در نوسان بود افزود: از شهروندان تقاضا می‌شود در هنگام عبور از گردنه‌ها و مسیرهای برفی وسائل ایمنی همراه داشته باشند.

باقری شکیب خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته همدان و فامنین با منفی 6 درجه سانتیگراد سردترین و نهاوند با 6 درجه سانتیگراد گرم‌ترین نقاط استان بودند.

انتهای پیام/د

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما