آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 23 بهمن 1397 ساعت 12:01   |   کد مطلب: 35134
رئیس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان همدان:
دانش‌آموزان در «مدرسه انقلاب»، راوی انقلاب بودند
رئیس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان همدان با بیان اینکه دانش‌آموزان با برپایی نمایشگاه انقلاب ثابت کردند که می‌توانند پرچم‌داران لایق انقلاب اسلامی باشند، گفت: دانش‌آموزان نسل جدید که شاهد انقلاب نبوده‌اند با برپایی نمایشگاه انقلاب راوی دستاوردهای انقلاب شدند.

محمدصالح جباری در گفت‌وگو با نافع با اشاره به برپایی نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب در مدارس سطح استان در ایام دهه فجر اظهار کرد: امسال شاهد این موضوع بودیم که دانش‌آموزان انجمن‌های اسلامی نسل پنجم این نمایشگاه‌ها را برپا کردند.

وی افزود: دانش‌آموزان نسل جدید  که شاهد انقلاب نبوده‌اند ولی با برپایی نمایشگاه انقلاب راوی دستاوردهای انقلاب شدند.

رئیس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گفت: دانش‌آموزان نسل پنجمی با پذیرفتن مسئولیت برپایی مدرسه انقلاب در مدرسه خود و ایجاد حس مسئولیت نشان دادند که برای پذیرفتن مسئولیت‌ها در آینده آماده هستند.

وی با اشاره به جمله مقام معظم رهبری که فرموده بودند :« نسل امروز آماده تر از همه برای دفاع از آرمان ها هستند»، ادامه داد: برپایی این نمایشگاه‌های انقلاب می‌تواند گوشه‌ای از توانمندی‌های دانش‌آموزان نسل پنجم را به نمایش بگذارد و اگر به این نسل توجه شود و عرصه برای آن ها فراهم شود می‌توانند آینده پرشکوهی را برای کشور عزیزمان رقم بزنند.

جباری با بیان این مطلب که دشمنان انقلاب درصدد ناامید کردن نسل پنجم هستند، خاطرنشان کرد: نمایشگاه‌های انقلاب زمینه خوبی برای آشنایی دانش‌آموزان با آرمان‌ها و اهداف انقلاب است.

وی افزود:  دانش‌آموزان با برپایی این نمایشگاه‌ها علاوه بر اینکه خودشان مطالبی را می‌آموزند، می‌توانند راوی خوبی برای بیان دستاوردهای انقلاب نیزباشند.

رئیس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان با بیان اینکه این نسل به دشمنان انقلاب ثابت کرده پا به کاردر میدان حضور دارد، ادامه داد: نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب در ایام دهه فجر در چهار بخش برپا شد.

وی افزود: بخش اول به نام «دیروز ما» شامل شامل رستاخیز سقوط و اسوه‌های انقلاب، بخش دوم به نام «امروز ما» شامل آفتاب ولایت، دیوار فریاد و موج پنجم، بخش سوم «مجاهدان سایبری» شامل فرصت‌های فضای مجازی، تهدیدهای فضای مجازی و راه‌های مقابله و بخش چهارم به نام «فردای ما» شامل انصارالمهدی، ویژگی‌های منتظران، سیمای حکومت مهدوی و اربعین حسینی‌ بود.

جباری بیان کرد: بخش «رستاخیز سقوط» شامل فساد اقتصادی، فساد سیاسی و وابستگی، بخش «اسوه‌های انقلاب» شامل شخصیت حضرت امام و ایران، شهدای شاخص و بزرگان انقلاب و «آفتاب ولایت» شامل ولایت فقیه و نقش‌آفرینی رهبری، بخش «دیوار فریاد» شامل دشمن شناسی و عرصه‌های نفوذ دشمن، راه‌های مقابله و بخش «موج پنجم» شامل نقش دهه شصتی‌ها، سبک زندگی ایران اسلامی، تولید ملی و کالای ایرانی و تبیین هنرمندانه نظریه مقاومت بود.

وی گفت:‌ این کار دانش‌آموزان نسل پنجمی نشان از اهمیتی است که آنان به انقلاب می‌دهند و با وجود مشغله‌های درسی وقت و زمان خود را برای مدرسه انقلاب در طول دهه فجر صرف کردند که البته جای تقدیر و تشکر دارد.

رئیس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خاطرنشان کرد: این دانش‌آموزان با رفتار انقلابی خود ثابت کردند که می‌توانند پرچم داران لایق انقلاب اسلامی باشند.

انتهای پیام/ح/20

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت