آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 23 بهمن 1397 ساعت 09:34   |   کد مطلب: 35129
مدير شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان گفت: در حال حاضر 100 درصد بنزين عرضه شده در جايگاه‌ها و مجاري عرضه استان همدان توليد داخل است.

امین روستایی امروز در گفت‌و‌گو با نافع با بیان اینکه  روزانه  یک ميليون و 300 هزار ليتر بنزين در 89 باب جايگاه و مجاری عرضه سوخت استان همدان عرضه می‌شود، اظهار کرد: از ابتداي نيمه دوم سال‌جاری بنزين توليد داخل در سطح جايگاه‌ها و مجاري عرضه بخش خصوصي استان در حال فروش بوده و امروز با تداوم و استمرار آن می‌توان این نوید را به مردم داد.

وی افزود: روزانه  یک ميليون و 300 هزار ليتر نفتگاز (گازوئيل) معمولی مضاف بر  400 هزار ليتر نفتگاز با استاندارد  EURO4 در بخش حمل و نقل در 9 جایگاه معین استان عرضه و مصرف مي شود.

مدير شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان گفت تصریح کرد: مصارف سوخت بخش‌های نيروگاهی، كشاورزی، صنايع و غيره در استان، مابقی سهم 47 درصدی تأمين و عرضه فرآورده‌های نفتی را به خود اختصاص داده‌اند.

وی با اشاره به تاثير حمل و نقل جاده‌اي بر اقتصاد ملي و اهميت قرارگيري محورهاي مواصلاتي استان در شاهراه ارتباطي استان هاي شمالي و مركزي با جنوب و غرب كشور خاطرنشان کرد: بازنگري عموم شهروندان در مديريت بهينه مصرف فرآورده‌هاي نفتي بسیارحائز اهميت است و مستلزم عزم و همدلي تمام اقشار جامعه است.

انتهای پیام/الف/20

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت