آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 22 بهمن 1397 ساعت 12:27   |   کد مطلب: 35113
امروز با وجود بارش برف همه پیر و جوان،‌ زن و مرد و..آمده بودند که ثابت کنند پای انقلاب و رهبر خود هستند.

به گزارش نافع، بارش سنگین برف از همان ساعات اولیه صبح در همدان شروع شد و همچنان ادامه دارد و این بارش نه تنها حضور مردم را کمرنگ نکرد بلکه یک حضور تماشایی را رقم زد.

 

 

 

 امروز 22 بهمن ماه 97 و اینجا همدان، دارالمومنین و دارالمجاهدین پیر و جوان، کودک و نوجوان، زن و مرد همه و همه با مشت‌های گره شده، لبیک‌گویان و با چترهای رنگی آمده بودند تا 40 سالگی انقلاب را جشن بگیرند و به رهبرخود سید علی خامنه‌ای بگویند که «این همه لشکر آمده، به عشق رهبر آمده»

 

 

سراسر استان همدان امروز سراسر جشن بود و شکوه و خداوند این جشن را تکمیل کرد و با سپید کردن خیابان‌ها این تصویر حضور مردم را زیباتر.

امروز راهپیمایی از میدان امامزاده عبدالله و با بدرقه این سید خدا آغاز شد و سیل جمعیت به سمت چهارراه حرکت کرد و وقتی مردم از روی پل سرازیر می‌شدند و تو این همه شکوه را یکجا می‌دیدی اشک در چشمانت حلقه می‌زند و در دل برای داشتن چنان مردمی خدار ا شاکری و دلت می‌خواهد دست تک تک این مردم را ببوسی.

 

 

 

وقتی به چهار‌ راه رسیدی صدای گیرا و حماسی نوجوانان دهه چهارم انقلاب با خواندن سرودهای حماسی تو را منقلب می‌کند و و بدون هیچ شکی باید گفت همین شعار مرگ بر آمریکای همه نسل‌های انقلاب در این روز  لرز بر اندام اسکتبار انداخته و ماه‌ها تلاش آنها را برای جلوگیری از خروج مردم بی‌نتیجه گذاشته، دشمن  فراموش کرده‌  که این انقلاب میراث هزاران شهید است و خود شهدا حافظ این انقلاب.

 

 

وقتی می‌بینی که مردم در زیر این برف و در میان گل و لای آنچنان محکم شعار می‌دهند تو قدم‌هایت برا محکم‌تر برمی‌داری و اینجا می‌فهمی هیچ چیز مانع نیامدن این مردم نمی‌شود.

 

 

 

در آرمگاه بوعلی «الله اکبر» مردم چنان طنین‌انداز شد که یکبار دیگر همدان را به یاد بهمن 57 انداخت.

 

 

امروز 22 بهمن آنچه این راهپیمایی را جذاب‌تر و شیرین‌تر می‌کرد حضور کودکان خردسال و نوزادان در اغوش پدر و مادر بود که با وجود سرما امده بودند تا درس عشق و ایستادگی را از همین روزها یاد بگیرند.

امروز همه نسل ها آمده بودند و دوشادوش هم شعار می‌دادند، « استقلال،‌آزادی، جمهوری اسلامی».

 

 

 

امروز مردم همدان پرچم به دست، با عزت و با غرورتمام،‌ استقلال خود را جشن گرفتند و با افتخار فریاد زدند و هر آنچه صدا در گلو داشتند بر سر دشمن خالی کردند و به دنیا نشان دادند که این مردم انقلابی‌اند و برای انقلاب سرما و گرما نمی‌شناسند  بلکه برای آبادانی ایران جان می‌دهند و امروز به عشق ایران،  انقلاب و رهبر آمده‌اند.

 

 

امروز مردم از هر جناح و خط سیاسی با فراموشی مشکلاتی که هر روز از آن شکایت وگله دارند  برای ایران آمدند و به جهانیان اعلام کردند که پای انقلابشان ایستاده‌اند.

امروز همدان سراسر جهاد بود و همبستگی، نیروهای شهرداری، هلال احمر، انتظامی و نظامی، صدا و سیما و ... همه و همه با تلاش چندین ساعته خود زمینه یک راهپیمایی همراه با آسودگی را برای مردم فراهم کردند که باید گفت: خدا قوت...

 

امروز غرفه‌های متعددی که متولی آن خود مردم بودند در طول مسیر راهپیمایی جلب توجه می‌کرد.

امروز راهپیمایی حواشی های خاطره‌انگیر داشت، از اجرای نمایش رزمی توسط رزمی‌کاران همدانی در جشن انقلاب گرفته تا ، پخت و توزیع کیک 40متری،  از مسابقه آدمک‌های ترامپ با هشتک #شترامپ گرفته تا  مسابقه عکاسی و...همه این برنامه‌ها بود تا حماسه حضور  مردم را خاطره‌انگیزتر کرد.

 

 

 

و امروز همه آمدیم، باید می‌آمدیم  که نشان دهیم بر سر آن عهد که چهل سال پیش بستیم هستیم و خواهیم بود...

 

انتهای پیام/ش/

 

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت