وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 21 بهمن 1397 ساعت 17:21   |   کد مطلب: 35104
یک بانوی شیعه ایتالیایی گفت: انقلاب ایران عظمت بالایی دارد و قابل قیاس با انقلاب‌های دیگر نبوده و با منحصر به فردی‌اش ۴۰ سال تداوم یافته و این مسئله تنها به دلیل وجود رهبر ایران است.

به گزارش نافع، کلریا کازانتا از کشور ایتالیا بعد از ظهر امروز در جمع بانوان همدانی در حسینیه امام (ره)، اظهار کرد: من قبلا مسیحی بودم، اما به واسطه انقلاب اسلامی با دین اسلام آشنا و پنج سال پیش مسلمان شدم.

وی با بیان اینکه در ایران در دانشگاه مذاهب اسلامی تهران علوم قرآنی تحصیل می‌کنم، اظهار کرد: آن زمان که در ایتالیا در رشته زبان بین‌الملل تحصیل می‌کردم، سوالات بسیاری در ذهنم بود که دین مسیحیت پاسخی برای آن نداشت و اینک خوشحالم که جواب سوالاتم را در اسلام یافتم.

این بانوی ایتالیایی شیعه شده درباره شخصیت حضرت زهرا (س)، عنوان کرد: برای من خیلی جالب است که یکی از القاب آن حضرت ام‌ابیها است و بعد از رحلت حضرت خدیجه بسیار به پدرشان کمک کردند و نیز برای همسرشان حضرت علی (ع) کارهای بسیاری انجام دادند.
وی در ادامه درباره مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی افزود: انقلاب ایران عظمت بالایی دارد و مثل انقلاب کشورهای روسیه و فرانسه نیست و قابل قیاس با انقلاب های دیگر نبوده و منحصر به فرد است چرا که شاهد هستیم این انقلاب ۴۰ سال تداوم یافته و این مسئله تنها به دلیل وجود رهبر ایران است.

کازانتا تصریح کرد: پیام انقلاب به زنان جهان بسیار افتخارآفرین است، چرا که به آن‌ها جایگاه داده و من از بانوان ایرانی می‌خواهم که به حرف‌های دشمنان گوش ندهند و جایگاه خود را حفظ کنند.

وی گفت: کسی که عدالت جهانی را برقرار می‌کند بی‌تردید امام زمان (عج) است و رهبر عزیز انقلاب نایب امام زمان هستند.

انقلاب، اسلام ناب و چهره واقعی شیعه را به جهانیان نشان داد

در ادامه یک بانوی تازه مسلمان شده نیجریه‌ای اظهار کرد: انقلاب مسیر ارزشمندی است که راه حق را نشان داد و ما از ایرانیان مسائل مختلفی آموختیم اما متاسفانه حکومت نیجریه تفکر اسلام ناب را  سرکوب می‌کند.

نفیسه صدیق با بیان اینکه خود را از بانوان رهرو انقلاب اسلامی می‌دانم، یادآور شد: در دانشگاه با ماجرا و سیره امام حسین(ع) آشنا شدم و آنجا بود که مسلمانان واقعی را شناختم.

وی افزود: همان روزها بود که متوجه شدم بر خلاف تصویر غلطی که از مسلمانان نشان می دهند آنان تروریست نیستند، با این وجود متأسفانه اروپایی‌ها آن‌ها را خشن و تروریست معرفی می‌کنند.
 
صدیق ادامه داد: از لحظه‌ای که شنیدم در یک جمع فاطمی حضور دارم به خود بالیدم و افتخار می‌کنم در این جمع هستم، چرا که حضرت زهرا (س) نمونه کامل یک بانوی تمام عیار و باعث افتخار دین و مذهب اسلام و شیعیان هستند.

وی تصریح کرد: آن بانوی بزرگوار اسلام مادر همه ما هستند و باعث افتخار برای دختران شیعه.

این بانوی نیجریه‌ای درباره بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی عنوان کرد: از زمانی که شیخ زکزاکی به ایران آمدند و و به کشور خود بازگشتند ۲۰ میلیون نفر را شیعه کردند.

وی خاطرنشان کرد: انقلاب مسیر ارزشمندی است که راه حق را نشان داد و ما از ایرانیان مسائل مختلفی را آموختیم.

انتهای پیام/ا/10

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما