آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 21 بهمن 1397 ساعت 16:29   |   کد مطلب: 35102
رئیس حوزه علمیه همدان گفت: در روز ۲۲ بهمن آمریکا و اروپا پاسخ بدعهدی و قانون‌شکنی خود را خواهند دید و متوجه می‌شوند که ملت ایران را نمی‌توان تحقیر کرد.

آیت‌الله سیدمصطفی موسوی‌اصفهانی امروز در گفت‌و‌گو با نافع با بیان اینکه ۲۲ بهمن  هر سال با شکوه‌تر از گذشته برگزار می‌شود، اظهار کرد: مردم نه با شعار بلکه با جان خود  از دستاوردهای انقلاب دفاع و حراست می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه مردم ما امروز خارج از مرزهای کشور به انجام وظایف و تکالیف الهی مشغول هستند، افزود:‌ به برکت اقدامات جهادگونه ملت ایران و دوستداران انقلاب اسلامی دست آمریکا از کشورهای دیگر منطقه نیز در حال قطع شدن است.

عضو خبرگان رهبری استان همدان با بیان اینکه مردم در ۴۰ سال گذشته هرگز صحنه را خالی نکردند، تصریح کرد: ملت ایران برای ادامه راه انقلاب، جمهوری اسلامی، دین و آیین خود، راه امام و مقام معظم رهبری همواره در صحنه‌های مختلف به ویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن حاضر خواهند شد.

وی اضافه کرد: در روز ۲۲ بهمن آمریکا و اروپا پاسخ بدعهدی و قانون‌شکنی خود را خواهند دید و متوجه می‌شوند که ملت ایران را نمی‌توان تحقیر کرد.

موسوی‌اصفهانی گفت: اروپا برای راه‌اندازی کانال مالی خواهان تصویب FATF، کنار گذاشتن برنامه موشکی است و با توطئه و نقشه‌های مختلف می‌خواهد به اهداف شوم خود را برسد.

وی خاطرنشان کرد: جمیع این اتفاقات باعث خواهد شد که مردم در ۲۲ بهمن حضوری پرشور و دشمن‌شکن در صحنه  داشته باشند.

انتهای پیام/الف/10

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت