آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 21 بهمن 1397 ساعت 11:56   |   کد مطلب: 35095
جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان:
مردم فردا با شور و شعور در راهپیمایی حاضر می‌شوند
جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: همه فردا خواهند دید که مردم ایران حضور پرشور و شعوری خواهند داشت و بر همه گزافه‌گویی‌های دشمنان پاسخی کوبنده خواهند داد.

سردار مهدی فرجی امروز در گفت‌و‌گو با نافع اظهار کرد: دشمن با تمام تلاش در حال فعالیت است تا مردم را ناامید کند اما مردم با وجود همه مشکلات اعم از گرانی و سوء‌تدبیرها در ۲۲ بهمن حاضر می‌شوند.

وی با بیان اینکه مسؤولان باید بدانند حضور مردم به معنای تأیید رفتارهای آنان نیست افزود: مردم به خاطر انقلاب اسلامی، نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبری در صحنه حضور دارند.

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به اینکه البته همه مشکلات در گرو تحریم نیست، تصریح کرد: وقتی در زمان تحریم می‌توانیم پیچیده‌ترین امور را انجام دهیم از عهده مسائل ساده نیز برمی‌آییم.

وی با بیان اینکه انسان‌هایی که می‌توانند صنایع هسته‌ای و موشکی را پیش ببرند به دنبال آرمان‌های خود هستند، ادامه داد: اما ثروت‌اندوزان، قدرت‌طلبان و افرادی که مطیع فرمان خارجی‌ها هستند، علاقمند به حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نیستند.

فرجی با اشاره به اینکه اما مردم هر سال با شکوه‌تر از سال گذشته در این راهپیمایی شرکت کرده‌اند، خاطرنشان کرد:‌ همه مستضعفان جهان به ما چشم دوخته‌اند تا آرمان‌های انقلاب و اسلام را به پیش ببریم.

وی گفت: انصارالله یمن، حزب الله حماس و همه گروه‌های مستضعف‌ چشمانشان به خیابان‌های ایران است و حتی جلیقه زرد‌های فرانسه نیز به ایران چشم دوخته‌اند.

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان خاطرنشان کرد: همه فردا خواهند دید که مردم ایران حضور پرشور و شعوری خواهند داشت و بر همه گزافه‌گویی‌های دشمنان پاسخی کوبنده خواهند داد.

انتهای پیام/الف/10

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما