وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 20 بهمن 1397 ساعت 09:11   |   کد مطلب: 35073
امام جمعه موقت همدان گفت: ایمان، رهبر و وحدت رمز پیروزی و ماندگاری انقلاب اسلامی است،

جت‌الاسلام والمسلمین محمد جوادی امروز در گفت‌و‌گو با نافع  با بیان اینکه ایمان، رهبر و وحدت  رمز پیروزی و ماندگاری انقلاب اسلامی است، گفت: علت ایجاد انقلاب، رهبری امام خمینی و مراجع دینی همراه با وحدت مردم بود که به انقلاب اسلامی ایمان داشتند و این اقدام بزرگ را محقق کرد.

 وی افزود: همین وحدت، ایمان به نظام و اسلام و رهبری عالمانه جانشین بر حق امام خمینی(ره)، انقلاب اسلامی را در دوران‌های پر تلاطم و پر فراز و نشیب این 40 سال به جلو حرکت داده است.

این استاد حوزه با بیان اینکه تاکنون هر حادثه و خطری که برای نظام مقدس جمهوری اسلامی به وجود آمده به وسیله وحدت مردم و هدایت مقام معظم رهبری رفع شده، تصریح کرد: مهم‌ترین مصداق این اتفاق در سال ۸۸ بود که با تدبیر رهبر انقلاب رفع شد و حماسه ۹ دی اتفاق افتاد.

وی خاطرنشان کرد: خواهیم دید که  در ۲۲ بهمن ۹۷ نیز مردم با وجود تمامی سختی‌ها و مشکلات اقتصادی چگونه در صحنه حاضر خواهند شد و سیلی محکمی به دشمنان و یاوه‌گویی‌های آنان خواهند زد.

جوادی با اشاره به اینکه آمریکا در طول این ۴۰ سال گذشته در هر فرصتی به دنبال ضربه به نظام بوده، گفت: به خوبی می‌دانیم که روحیه بلند مردم و جوانان این مرز و بوم هرگز اجازه تحقق تهدیدها و  به نتیجه رسیدن تحریم‌های ۴۰ سال گذشته را نداده است.

وی  تصریح کرد: ملت ایران توانسته که همه تهدیدها را در این سال‌ها به فرصت تبدیل کند و به یک قدرت در منطقه بدل شود و به زندگی کشورهایی چون عربستان که به آن گرفتارند و در زیر سلطه آمریکا هستند، هرگز دچار نشدند.

امام جمعه موقت همدان خاطرنشان کرد: امروز آمریکا می‌گوید عربستان بدون حمایت استکبار یک هفته نیز دوام نمی‌آورد اما نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته پایدار مانده و توانسته در مقابل همه زیادی‌خواهی‌های دشمن مقاومت کند و این یک دستاورد بزرگ برای ملت ایران است.

انتهای پیام/الف/20

 

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما