وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 13 بهمن 1397 ساعت 17:55   |   کد مطلب: 34964
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان مطرح كرد
بهر‌ه‌مندی 16 هزار و 600 نفر از تسهیلات اشتغالزایی در همدان
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: در استان همدان 170 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی پرداخت شده و 16 هزار و 600 نفر از آن بهره‌مند شده‌اند.

به گزارش نافع، سید احمد توصیفیان بعد از ظهر امروز در مراسم افتتاح نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه در این نمایشگاه 40 دستگاه اجرایی حضور دارند اظهار کرد: نمایشگاه دستاورد‌های انقلاب در مساحت 3 هزار متر مربع برپا شده است.

وی با اشاره به اینکه در این نمایشگاه 100 غرفه مشاغل خانگی حاضر شده‌اند ادامه داد: تاکنون 38 هزار مجوز مشاغل خانگی در استان همدان صادر شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان افزود: در استان همدان 170 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده و 16 هزار و 600 نفر از این تسهیلات اشتغالزایی بهره‌مند شده‌اند.

معاون عمرانی استاندار همدان نیز در ادامه ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با بیان اینکه همه دست‌اندرکاران دستگاه‌های اجرایی دستاوردهای 40 ساله انقلاب را به نمایش گذاشتند اظهار کرد: اعتقاد داریم به قدری در این 40 سال اتفاقات بزرگ، جانفشانی و گذشت اتفاق افتاده و حماسه آفریده شده که آن را نمی‌توان در یک نمایشگاه کوچک نشان داد.

محمودرضا عراقی برگزاری نمایشگاه دستاورد‌های انقلاب را جلوه‌ای کوچک از دستاورد‌های بزرگ انقلاب دانست و ادامه داد: با افتخار در 40 سالگی انقلاب با اقتدار ایستاده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه هر چقدر دنیا خواست استقلال، آزادی و جمهوری را از ما بگیرد، موفق نشد، تصریح کرد: در پشت این شکست دشمن برای از پای درآوردن کشور، اراده و جانفشانی بسیار زیادی بوده که مردم ما نشان دادند.

معاون عمرانی استاندار همدان با تاکید بر اینکه امروز روز همدلی است و این انقلاب را باید به دست صاحب آن حضرت(عج) بدهیم و با اقتدار پیش برویم افزود: امیدواریم سال‌های سال نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی افتتاح شود.

نمایشگاه دستاورد‌های انقلاب اسلامی با حضور مسؤولان استانی از جمله رئیس سازمان جهاد کشاورزی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، مدیرکل محیط زیست استان همدان، مدیرعامل صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و ... افتتاح شد.

این نمایشگاه از 13 تا 18 بهمن ماه از ساعت 15 تا 21 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان پذیرای علاقمندان است.

منبع: فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت