پیغام خطا

User warning: The following module is missing from the file system: ckeditor. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /home/nafee/domains/nafee.ir/public_html/includes/bootstrap.inc).
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 13 بهمن 1397 ساعت 16:24   |   کد مطلب: 34961
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بيان اينكه كشورهای منطقه از میوه‌ «امنیت» درخت انقلاب اسلامی بهره‌مند شده‌اند گفت: آمریکا مستاصل شده و انقلاب اسلامی قدرتمندانه می‌درخشد.

به گزارش نافع، امیرخجسته ظهر امروز در مراسم گرامیداشت دهه فجر و گلبانگ انقلاب اسلامی در هنرستان تهذیب همدان اظهار کرد: پیام 22 بهمن به دشمنان و آنها که چشم طمع به جمهوری اسلامی دوخته‌‌اند این است که عشق مردم نسبت به انقلاب، نظام و ولایت روز به روز افزون می‌شود.

وی با بیان اینکه امروز چهلمین سال درخت تنومند انقلاب اسلامی را جشن می‌گیرم گفت: این درخت با خون 240 هزار شهید، 900 جانباز و 54 هزار آزاده آبیاری شده است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه یکی از میوه‌های این درخت امنیت در کشور است خاطرنشان کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران یکی از امن‌ترین کشورهای دنیاست، استکبار جهانی به این امنیت ما کینه می‌ورزد و و به راه‌های مختلف درصدد نابودی آن است.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی امنیت را در منطقه ایجاد کرده است گفت: دشمنان تکفیری‌ها و داعشی‌ها را در منطقه ایجاد کردند تا جمهوری اسلامی را ناامن کنند اما نتوانستند و در نهایت شکست خوردند.

خجسته با بیان اینکه کشور سوریه از دست رفته بود اما با ورود جوانان انقلابی ایران در یک نبرد سنگین حق علیه باطل، پیروزی از آن ما شد خاطرنشان کرد: آمریکا در جنگ سوریه و عراق به دنبال ایجاد ناامنی بود اما به برکت انقلاب و با تلاش نیروها پوزه این کشور به خاک مالیده شد.

وی در ادامه با اشاره به مجاهدت جوانان کشور در دفاع از انقلاب گفت: در جنگ تحمیلی نوجوانی می‌خواست به جبهه برود که به او گفته بودند، آنجا نمی‌توانی کاری انجام دهی؛ او پاسخ داده بود حداقل می‌توانم به رزمنده‌ها آب بدهم، او به همراه پدرش در جنگ اسیر شد و وقتی در زندان مخوف بغداد نیروهای بعثی از او خواستند در مقابل دوربین علیه جمهوری اسلامی و امام خمینی(ره) حرف بزند، کاری کرد  که دوربین بشکند و کار نکند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با اشاره به اینکه نام این نوجوان «علیرضا احمدی» بود افزود: هنگامی که نیروهای بعثی از کار او به خشم آمدند پدرش را در اتاقی دیگر شکنجه دادند تا صدایش را بشنود و دلش به درد آید، وقتی با خوشحالی از او پرسیدند، صدای پدرت را شنیدی؟ پاسخ داد صدای خداوند را شنیدم و بار دیگر گفت «سوگند به خدا اگر تکه تکه شوم از امام و انقلاب دفاع می‌کنم».

وی با تاکید به اینکه مردم ما بهترین مردم تاریخ بشریت هستند که از انقلاب، نظام و ولایت با تمام توان دفاع می‌کنند افزود:‌ غیرت ایرانی باعث شده که دشمنان نتوانند یک وجب از خاک ایران را بگیرند.

خجسته با بیان اینکه این جشن پیامی به دنیا دارد و این است جوانان انقلابی ایستاده‌اند گفت: دشمن نمی‌تواند کاری بکند، آمریکا مستاصل شده و انقلاب اسلامی قدرتمندانه می‌درخشد.

منبع: فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما