آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 13 بهمن 1397 ساعت 15:23   |   کد مطلب: 34959
یک مداح اهل بیت (ع) گفت: مداحان ما باید در برنامه‌ها و تریبون های خود نسبت به موضع‌گیری‌هایشان هوشیار بوده و بهترین موضع‌گیری را داشته باشند.

مهدی روحی امروز در گفت‌وگو با نافع در خصوص تقارن ایام فاطمیه با دهه فجر گفت: جلسه‌ای برای تبیین برنامه‌های ستاد دهه فجر برای مداحان شاخص همدان با ریاست ستاد اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن فاضلیان برگزار خواهد شد.

وی افزود: مسلماً یکی از پایگاه‌های فرهنگی نظام، هیأت‌ها هستند که در زمینه فرهنگی نقش بسیار مهمی دارند و در این جلسه در خدمت مداحان فعال شهرستان همدان خواهیم بود که قرار است در ایام فاطمیه در هیأت‌ها ایفای نقش کنند.

دبیر همایش فجر فاطمی بیان کرد: به علت تقارن ایام فاطمیه با دهه فجر، وظیفه همه ما است که دستاوردهای نظام، نعمت ولایت فقیه، هوشیاری و بصیرت‌افزایی مخاطبان خود قدم‌هایی موثر برداریم.

وی ادامه داد: در این زمینه سوالاتی نیز مطرح می‌شود که برنامه‌های ایام فاطمیه از چه روزی شروع می‌شود و محتوای جشن دهه فجر با ایام فاطمیه چگونه جمع می‌شود که در سوالاتی که از مراجع و به خصوص مقام معظم رهبری داشته‌ایم ایشان گفتند روزهای هفدهم تا بیست‌و‌یکم به عنوان ایام عزاداری اعلام شده است و غروب روز بیست‌و یکم المان‌های عزاداری از سطح شهر جمع‌آوری شده و محیای راهپیمایی شکوهمند ۲۲ بهمن می‌شویم.

روحی با بیان اینکه مداحان ما باید در برنامه‌ها و تریبون های خود نسبت به موضع‌گیری‌هایشان هوشیار  بوده و بهترین  موضع‌گیری را داشته باشند، خاطرنشان کرد: تلفیق فجر فاطمی عنوانی است که برای این ایام در نظر گرفته شده و برنامه‌های عزاداری هیچ منافاتی با بیان دستاوردهای انقلاب ندارد.

انتهای پیام/چ/30

 

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت