وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 13 بهمن 1397 ساعت 15:15   |   کد مطلب: 34958
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان:
مراقب باشيم آفت‌ها در انقلاب رخنه نکند
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: مواظب باشیم آفت‌ها در انقلاب رخنه نکند تا اين نظام الهی همچنان به مسیر خود ادامه دهد.

به گزارش نافع،  محمد پورداود پیش از ظهر در مراسم نواختن زنگ انقلاب با حضور مسوولان استانی در مدرسه تهذیب همدان اظهار کرد: از جمله پدیده‌های شگرف قرن حاضر، انقلاب اسلامی است که ثمره آن نابودی نظام شاهنشاهی و کوتاهی دست دشمنان از کشور بود.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی مشیت الهی بود که امام(ره) فرموده‌اند ما سادگی بر مصیبت فائق نیامده‌ایم گفت: رهنمودهای رهبری و اتکا به خداوند باعث پیروزی انقلاب اسلامی و شکست دشمنان شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با اشاره به ﺻﻔﺎ و ﺧﻠﻮص ﻣﺮدم، ﺑﺎزﮔﺸﺖ ﺑﻪ ﻫﻮﯾﺖ اﺳﻼﻣﯽ، ﺑﯿﺪاری ﻓﻄﺮت‌ﻫﺎی ﭘﺎک ﺑﻪ وﯾﮋه در ﺑﯿﻦ ﻧﺴﻞ ﺟﻮان، آﻣﺎدﮔﯽ ﺑﺮای ﮔﺬﺷﺖ و اﯾﺜﺎر و ﺟﺎﻧﺒﺎزی در راه اسلام افزود: امروز به برکت انقلاب اسلامی سلطه بیگانگان از کشور کوتاه شده است.

وی با اشاره به خدمات بزرگ امام خمینی(ره) به اسلام و ایران افزود: افردی چون شیخ سعید شعبان از اقدام بزرگ امام(ره) گفته و عنوان کرده «امام خمینی دولت اسلامی را در پایگاهی به وسعت یک میلیارد مسلمانان بنیان نهاد».

پورداوود با بیان اینکه مواظب باشیم آفت‌ها در انقلاب رخنه نکند تا این نظام الهی همچنان به مسیر خود ادامه دهد گفت: باید از فتنه‌ها و تحجرگرایی و ... دور باشیم تا از آرمان‌های انقلاب دور نشویم.

وی با تاکید به اینکه جوانان بدانند انقلاب اسلامی با رنج به دست آمد و باید در صیانت از آن پای کار بود در ادامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: امروز فقط 40 سالگی دوران پیروزی انقلاب نیست بلکه دوران پختگی و نشاط آن است.

در این مراسم از خانواده شهیدان دیباج تقدیر به عمل آمد.

منبع: فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما