وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 11 بهمن 1397 ساعت 16:08   |   کد مطلب: 34940
فرمانده سپاه ملایر گفت: 250 برنامه مختلف فرهنگی- ورزشی، تربیتی، عمرانی و اعتقادی به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب در ملایر برگزار می‌شود.

به گزارش نافع، سیدجواد حسینی بعد از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه ملایر با تبریک فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اظهار کرد: دشمن پس از پیروزی انقلاب درصدد ضربه زدن به ایران بوده و همواره عنوان کرده ما نمی‌گذاریم که ایران چهلمین سال انقلاب خود را ببیند.

وی به شکست نقشه‌های دشمن از ابتدای انقلاب اشاره و بیان کرد: دشمن از ابتدای انقلاب با فتنه‌های مختلف بیان کرده که ایران شکست می‌خورد اما همواره خودش شکست خورده و به کوری چشم  دشمنان ما ۴۰ سالگی انقلاب را جشن می‌گیریم.

فرمانده سپاه ملایر با برشمردن نقشه‌های مختلف دشمنان، تهدیدها و تحریم‌ها علیه ایران اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به همه این هجمه‌ها ایران اسلامی هر روز قدرت بیشتری گرفته  و انقلاب، مستحکم ایستادگی کرده است.

وی توکل به خدا، توجه به ائمه و حضور مردم را مهم‌ترین دلایل ایستادگی انقلاب در این40 سال عنوان کرد و گفت: مردم فهیم و شهیدپرور ایران در هر زمان که انقلاب به آن‌ها نیاز داشته در صحنه حضورداشته‌اند و به قدرت گرفتن انقلاب کمک کرده‌اند.

حسینی به برگزاری 250 برنامه مختلف فرهنگی، ورزشی، تربیتی، عمرانی و اعتقادی به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب در ملایر اشاره و تصریح کرد: امسال سپاه و بسیج برنامه‌های متنوعی تدارک دیده‌اند و موضوعی متفاوت را در دستور کار قرار داده است.

وی خدمت‌رسانی به مردم و به ویژه مناطق محروم را مهم‌ترین رویکرد سپاه خواند و بیان کرد: 40 هزار پروژه عمرانی در سطح کشور توسط سپاه و بسیج و با همکاری دولت برای خدمات‌رسانی عمرانی انجام می‌شود.

فرمانده سپاه ملایر ساخت راه‌های روستایی، اشتغال‌زایی، کمک و مشاوره به کشاورزان، مرمت مساجد، ساخت خانه عالم، محرومیت‌زدایی، ساخت خانه برای نیازمندان و ساخت نیروگاه‌های خورشیدی را از مهم‌ترین این پروژه‌ها در کشور، استان و شهر ملایر عنوان کرد و گفت: این پروژه‌ها توسط بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی انجام می‌شود.

وی با اشاره به مهم‌ترین برنامه‌های سپاه و بسیج ملایر در ایام دهه فجر افزود: به صدا در آمدن زنگ انقلاب در مدارس، تقسیم بسته‌های حمایتی در بین محرومین، برگزاری یادواره‌های شهدا در سطح شهرستان و مدارس، سرکشی از خانواده‌های شهدا، بازدید رایگان در مناطق حاشیه شهر و مشاوره به کشاورزان از جمله برنامه‌های سپاه در این ایام است.

حسینی به تقارن ایام فاطمیه با دهه فجر اشاره و اضافه کرد: در همین راستا برنامه‌های متنوع مذهبی در سطح شهرستان برگزار می‌شود.

وی عطرافشانی گلزار شهدا، سرکشی از خانواده شهدای انقلاب، مسابقات مختلف هنری- ورزشی، کتاب‌خوانی و احکام تکریم و دیدار از سالمندان، حمایت از کارآفرینان و توزیع سبد حمایتی پوشاک را از دیگر برنامه‌های سپاه و بسیج ملایر در ایام دهه فجر عنوان کرد.

فرمانده سپاه ملایر به برگزاری طرح شهید بهنام محمدی در 15 مدرسه ملایر اشاره کرد و گفت: این طرح در راستای تربیت دانش‌آموزان در تراز انقلاب و ارتباط بین مسجد، مدرسه و منزل خواهد بود.

وی با اشاره به تداوم برنامه‌های بسیج در طی سال افزود: هر جا در انقلاب خلئی وجود داشته باشد سپاه وارد می‌شود تا به انقلاب کمک کند.

حسینی تاکید کرد: سپاه آمادگی  دارد هر کدام از دستگاه‌های اجرایی نیازمند کمک باشند به آنان کمک کند.

انتهای پیام/گ/۱۰

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت